Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáltatok volna, ha a...

Hogy reagáltatok volna, ha a párotok azt mondja, hogy minden férfi életében eljön az az időszak, amikor természetes, hogy csalja a feleségét?

Figyelt kérdés
Az apja csalja az anyját, mikor kérdeztem, hogy szerinte ez rendben van-e, akkor ez volt a válasz. Lehet valakinek jövője egy olyan felnőtt férfi mellett, aki így gondolja?
2011. aug. 19. 15:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
Ezt a mintát látta, de nem feltétlenül kell követnie. Amúgy poén, hogy ilyeneket mond, neked ilyenkor mit kéne csinálni, mosolyogni bambán és helyeselni. Én nem értem mit képzelnek?
2011. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ha ő természetesnek és normálisnak tarja, akkor hogy lesz valaha bárkivel normális házassága? Egy percig se sajnálja az anyját.
2011. aug. 19. 16:00
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Lelepnek. Ha mar most igy velekedik, minden zavar nelkul, mi lenne 10 ev mulva?
2011. aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sem lesz különb mint az Apja. Mert akkor elítélni ezt a helyzetet.
2011. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
A pàrod ezekszerint az apjàra ütött. Jobb ha óvakodsz tõle és màs férfi mellett keresed a boldogsàgodat,amig nem késõ.
2011. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Már nem vagyunk együtt. Többek között ezért is. Csak volt, aki azt mondta, hogy emiatt hülyeség volt szakítani. Kiváncsi voltam mások véleményére is.
2011. aug. 19. 16:06
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Én a véleményemet elmondanám a páromnak ha ilyent mondana. Hogy lehet az természetes? Hogy megszégyeníti és sajnálatra méltóvá teszi a párját az ember? Legyen nő vagy férfi. Hogy kiteszi mindenféle nyavalya veszélyének a párját, amit összeszedhet. Lehet hogy megbocsátható egy kapcsolatban a megcsalás és sokan elnézik, de szerintem ennél sunyibb lépés nem sok van ember-ember közötti kapcsolatban.
2011. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Persze a gond akkor van, amikor benne van valaki a kapcsolatban évek óta, sőt, évtizedek óta, kilépni nem mer, vagy nem akar. Ez a sunyi benne. Mert ha azt mondja, hogy nézd, már nem szeretlek, nem működik a kapcsolat, menjünk külön utakon az egy dolog. Persze nem mindig ilyen egyszerű a helyzet, nem fekete-fehér. De tervezni előre arra, hogy egyszer eljön majd ez az idő...
2011. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

"Hogy reagáltatok volna, ha a párotok azt mondja, hogy minden férfi életében eljön az az időszak, amikor természetes, hogy csalja a feleségét?"



Azt reagálnám, hogy: KI HOGY ÉL, ÚGY ÍTÉL...


(pl nálam ez sosem volt "természetes")

2011. aug. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
Aki azt mondja, hogy emiatt hülyeség volt szakítani az is puruttya. Sz@rd le. Hagyd meg a lehetőséget másnak is erre a felemelő élményre. Majd talál valakit akivel szívből viszont csalják egymást. Ez a "jó" kapcsolat alapja. A viszonosság. :-P
2011. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!