Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni ilyenkor?...

Mit lehetne tenni ilyenkor? Már kezd idegesítő lenni.

Figyelt kérdés
Tavasz óta szinte semmi más téma ninncs a családunkban,csak a kert.Engem már kezd idegesíteni,ha bárhova is megyünk,minidg szóbakerül az,hogy mi mekkora most a kertben,stb.Szinte alig van normális családi beszélgetés nálunk.
2011. aug. 19. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Leheet meg a kert elott sem beszelgetettek igazan.
2011. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azelőtt is csak ritkán,de azóta szinte nincs más téma
2011. aug. 19. 16:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs osszetartas, nincs es nem is volt mirol beszelgetnetek. Ha a kert nem lenne, tenyleg nem lenne mirol beszelni. Istenem, sok csalad van itt, akik bamban a "TV elott vacsoraznak, azt sem tudjak mit esnek, azt sem latjak mi van a tV-ben, egymast aztan vegkepp nem is latjak, figyelmen kivul hagyjak.
2011. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk se nagyon van semmi terítéken...Anyámék szinte csak eléldegélnek egymás mellett...még jó, hogy egyetemista vagyok, mert néha az is szóba kerül, hogy mikor megyek vizsgázni:)
2011. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A családi önellátás most reneszánszát éli, ennek egy sarkalatos pontja a kert.
2011. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ősztől én is egyetemista leszek,néha nagyon ritkán szóba kerül
2011. aug. 19. 16:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Oz, ez tényleg szomorú...én nem tudom elképzelni 2 ember hogyan juthat el idáig:( valamit nagyon nagyon elrontanak. Sajnos az én szüleim is elrontották, néha nagyon szomorú vagyok emiatt, sajnálom őket...Nem is tudom mikor láttam őszintén nevetni őket, mikor volt egy meghitt családi ebédünk, vacsoránk, ünnepünk...:-S minden a pénzről szól, édesapám betegségéről-ez a két dolog nagyon elkeseríti őket, már elfelejtettek "élni"...a szívem megszakad...s én mégsem tehetek semmit...
2011. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
sajnos az én családom is elfeljtett élni
2011. aug. 19. 16:36
 9/13 anonim ***** válasza:

...folytatom a sort, az előző vagyok...100 éve nem volt egy kirándulás ahova elmentek volna...ha szűkösen is, de egy évben egyszer elmehetnének kettesben (én már nem kívánkozom velük és olcsóbb is lenne) mondjuk Görögországban havi 5-10000 Ft megtakarítással...nem járnak barátokhoz, nincsen semmilyen hobbijuk...semmi kikapcsolódás...még sétálni sem indulnak el együtt...a városunkban hétvégén 4 nagy ingyenes koncert is lesz, persze ők minek mennének oda?!

Én pszichológus vagyok, leszek, de a saját szüleimmel nem tudok mit kezdeni...a tanácsaimon átnéznek...

2011. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
utolsónak:az én családom is ilyen,de a tesóm is sajnos,ki nem mozdulnának sehova,hobbijuk nincs,marad a kert egész nyáron
2011. aug. 19. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!