Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem idegesítő, hogy ilyenkor...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Nem idegesítő, hogy ilyenkor karácsonykor mindenki jópofizik, kívángat, email-hegyek jönnek, stb. szinte nincs egy nyugodt nap a családdal?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha ez megnyugtat én utálom a családom, nem kívánt eddig senki karácsonyt, egy e-mailt és sms-t se kaptam:D
2009. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én nem kaptam eddig semmit

az összes karácsonyi napom nyugodt,és a családommal meg a rokonaimmal töltöm

2009. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát már nem azért, de ha nyugodt napot akarsz a családdal, ne nézegesd az emailodat, kapcsold ki a mobilod, ne menj kocsmába(vagy ahová szoktál) hogy ne kívángassanak, stb...
2009. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Nincs egy nyugodt nap a családdal??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Inkább, nincs egy nyugodt nap a családTÓL.

2009. dec. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az egész karácsony felhajtás idegesítő. Bár én a szobámba zárkózva szerencsére nem sokat észlelek ebből... és még így is sok nekem.
2009. dec. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 dóriyyi ***** válasza:
Engem nem idegesít, mert nekem ez a természetes ilyenkor, de ha téged igen azt is megértem. Én azt nem szeretem, hogy ilyenkor mindenki állszent! Na azt rühellem!
2009. dec. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is azt utálom a karácsonyban,hogy ilyenkor mindenki "boldog", és mindenkinek jópofizik,hogy "boldog karácsonyt" ,meg a szeretet ünnepe,és adjunk ajándékot, meg adakozzunk, blablabla..az év többi napján meg mindenki lesz*r mindenkit, utálják egymást és kibeszélnek. (most nem a családról van szó). Megirritál az is,hogy mindenhol karácsonyi zene, dekor, stb..egyszerűen idegesít. Ráadásul szinte mindenhol amcsi zenéket nyomnak..hagyomány az hol van?? Lehet,hogy ilyenkor ez a normális,de engem már idegesít. Főleg,hogy már lassan szeptember végétől a karácsonyra készülnek..
2009. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a karácsonyt annyira, de már megbocsáss, az amcsi karácsonyi zenék igen is JÓK, sőt sokkal jobbak mint a magyarok, ott van Louis Armstrongtól a Zat You, Santa Claus, vagy a Jingle bell rock, vagy a white christmas, ezek nem olyan szomorúak mint a mennyből az angyal vagy ilyesmi és fel is dobják egy kicsit az embert, és nem csak karácsonykor hallgathatóak.
2009. dec. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Engem is csakis az álszent műmosolygás, az importált "keep smiling" és év többi részén tapasztalt ellenkező véglet zavar.

Kellemes ünnepeket! :-)

2009. dec. 23. 13:18
 10/13 anonim ***** válasza:

11:35

Egy szóval nem mondtam,hogy rosszak azon a dalok. Csak nem tudom,mi a fenéért kell mindent átvenni azoktól a senkiktől..lassan tényleg miden Amerikáról szól már itthon is. Csak ez zavar. Persze, nekem is tetszik pár szám, de ha már itt élünk, és kultúránk is van,akkor ne legyen már Karácsonykor is minden amcsi.

2009. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!