Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy lehet átvészelni?

Ezt hogy lehet átvészelni?

Figyelt kérdés
Minden iskolámban osztályelső voltam mindig.. okj, és fősuli alatt egyaránt. voltak barátaim, népszerű voltam. Aztán terhes lettem, (8éves kapcsolat volt már akkor) megszületett a lányom, az államvizsgát már úgy tettem le, hogy ő megvolt. A baráti kapcsolatok leépültek, eltávolodtak stb. Most ott tartok, hogy lányom szeptemberben kezdi az óvodai oktatást, és bizony nekem munka kell.. de nem találok. Kezdem magam egy vesztesnek érezni.. még csak be sem hivtak eddig sehova. Az egészben az a szörnyü, hogy úgy érzem tényleg sehova nem kellek .. minden magamba vetett hitem, kipukkant mint egy lufi. Régebben magabiztos voltam.. tudtam, hogy tudok.. most csak azt tudom, hogy teljesen kivagyok. Anyuék segítenek anyagilag.. de néhány napja már ő is mondta, hgoy jó lenne ha már találnék munkát, mert nekik is van családjuk.. és nem gyözik.. Nevelő apám, pedig folyamatosan azt szajkózza, hogy ő bizony már rég talált volna.. Múltkor mondtam neki, hogy akkor vigyen be ő valahova.. ha ilyen okos.. mert kb. úgy adja elő, mintha nem is keresnék.. ja és a végképp kiborító az volt, hogy tesóm barátja most végzett a suliban.. ment is rakodónak.. egyből talált..felvették.. jó persze én diplomával szeretnék.. de ennyire nem kelek???? még csak vissza sem jeleztek nekem az eddigi helyekről.. akkora pofára esés ez nekem.. nem tudom már kezelni..
2011. aug. 19. 20:04
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
ja és folyamatosan szorongok, hogy mindenki lenéz.. tudom, hogy ez már kissé paranoid.. de ide jutottam. Folyton megkérdezik, hogy- hogy nem volt munkahelyem eddig.. Én vagyok az egyedüli aki 23 évesen főiskola utolsó éve alatt esett teherbe és nem tudott munkába állni egyből????? Pedig soha nem voltam link, mondom egyszerre csináltam több képzést stb..
2011. aug. 19. 20:07
 2/21 anonim ***** válasza:

Talán a gyerek miatt.

Mi a végzettséged?

2011. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
okj, szociális asszisztens, és gyermekvédelmi ügyintéző. Szociális munkás diploma, és angol nyv., vakon gépelek, és értek a géphez. De még csak vissza sem írnak.. Barátnőm mondta, hogy náluk 120 önéletrajz ment egy állásra, amit amugy is betöltöttek házon belülről. ?(
2011. aug. 19. 20:30
 4/21 anonim ***** válasza:

És ha beadnád egy kórházba?

Ápolóhiány van és a te szocmunkás végzettséged is egészségügyi alapképzés.

Szóval ha nem is álmaid állása, mert felteszem a gyámügynél akartál elhelyezkedni, egy próbát megér.

2011. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én napi 30 önéletrajzot küldtem el az utóbbi 2-3hónapban.Eddig kereken 2 helyre hívtak be állásinterjúra,az egyiken eljutottam a 2.fordulóig,majd a korom miatt nem vettek fel.A második helyre pedig nem tudom miért nem vettek fel(ez csoportos interjú volt és rajtam kívül mindenki retardált volt.. :D ).


Szóval emiatt tényleg ne keseredj el! Sajnos az összes rokonom,ismerősöm többszáz pályázat után talált munkahelyet.Csak 1-2 embernek sikerül egyből a protekció miatt.


Ne add fel,össze fog jönni :)


(egy szintén álláskereső)

2011. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ott mondjuk tényleg nem probáltam, de nekem nincs ápoloi végzettségem.

Gondolom szakirányú végzettség kell oda is nem????

Én max a kórházi szociális munka részét ismerem..

2011. aug. 19. 20:35
 7/21 anonim ***** válasza:
Vörös kereszt esetleg?
2011. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

És hogy birod pszihésen?? én teljes

en kezdek befordulni. hülyének és vesztesnek érzem magam. :(

2011. aug. 19. 20:37
 9/21 A kérdező kommentje:
bocsi elirtam.. szóval teljesen :)
2011. aug. 19. 20:37
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát, elvileg lehetsz képesítés nélküli ápoló, egyik ismerősöm valami egész más helyen végzett, művészeti izét és mégis a kórházban dolgozik, de szerintem nem ápoló, viszont kapott munkát.

A helyedben megpróbálnám. Ott is van gépelés, szóval mondjuk egy csontsűrűségmérősnél lehetsz asszisztens és sok feladat van, amihez nem kell ápolónak lenned.

2011. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!