Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt átvészelni?

Hogy lehet ezt átvészelni?

Figyelt kérdés
Meghalt a nagymamám és ez olyan hirtelen jött. Ma hallottam apukámat először sírni,most is sír. Félek, hogy kárt fog tenni magában.
2011. szept. 11. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha apád nem egy depressziós vagy ideggyenge valaki, akkor simán csak meg fogja gyászolni az édesanyját, de nem fog kárt tenni magában. Nyugodj meg!


Őszinte részvétem mindannyiótoknak.

2011. szept. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog kárt tenni magában,hidd el.De az nagyon szörnyű dolog,ha valki elveszíti az édesanyját.Jól kisírja magát,felidézi az emlékeket,a temetés is még megrázó lesz,akkor is sírni fog...és aztán idővel lenyugszik..Biztos nagyon szerette,természetes dolog,hogy most kibukott apukád.Én is ilyen típus vagyok.
2011. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyászolni kell. Ha nem adja ki magából a fájdalmat, azzal csak magának árt. Minden rendbe fog jönni, apukád nem fog butaságot csinálni.

Anyu 5 évig gyászolta nagymamám halálát. Sokszor már idegesítő volt az időszakos jajgatása, de mára már elfogadta.

2011. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Én is akkor láttam apukámat először sírni, mikor a nagymamám temetésén voltunk. Ez kellett neki, hogy túltegye magát a dolgon, próbáld meg támogatni, tudom, hogy neked is nehéz, de muszáj. Ha sír öleld meg, tudja, hogy szereted és számíthat rád. Amiatt pedig ne aggódj, hogy kárt tesz magában, ha nem depresszióra hajlamos akkor nem fog, csak gyászol.
2011. szept. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már előre félek a temetéstől is. Amióta csak az eszemet tudom, halálfélelmem van.
2011. szept. 11. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!