Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Értesitsem, hogy unokája...

Értesitsem, hogy unokája született? Nagyon hosszu ideje, több éve nincs kapcsolatom édesanyámmal, és az egész családdal.

Figyelt kérdés

Én azota férjhez mentem,amiröl senki sem tud,és egy kislànyom is született,néhàny hete.

Nem tudom hogy mitévö legyek.

Màr sokszor probàltam kapcsolatba lépni(legutoljàra 2 éve,de sajnos nem jutottunk soha egy hangra...

Szerintem ez az elsö unokàja.

Értesitsem,vagy ne?

Attol tartok,ha értesitem,vagy nem érdekli a dolog,vagy azt hinné a gyereknek keresek szponzoràlot...

Viszont ha nem jelentem be,akkor soha se tudja meg.

Mit tegyek????????


2009. ápr. 15. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Küldj neki egy megérkeztem kártyát..Tudod,olyat min benn van a bab első fényképe,meg h hánycentivel kg-val születt. Aztán ha akar vmi majd jelentkezik
2009. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is úgy csinálnám. Végtére is csak az anyád,akármennyire nem érdemli meg. Inkább tegyél még egy próbát, aztán végül is te megpróbáltad.
2009. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem értesítsd.

Egy egyszerű tényközlésből még nem vonhatja le azt a következtetést, hogy "szponzorálót" keresel a babának.

Ha nem érdekli, az az ő baja.

2009. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ertesitsd nagyon roviden.

Kicsi szived megnyugszik. Aztan kit erdekel hogy mit gondol.

Gratulalok a babukahoz!

2009. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy mit gondol, ha ilyen kegyetlen anya? Ha olyan gondolatai vannak, hogy te a gyerekedet akarod ezáltal szponzorálni, akkor ő nem anya és nem nagymama. Én szólnék neki a helyben, látom, téged is foglalkoztat. Ha elutasít, akkor tudod, hogy kár vele foglalkozni, de ha nem, akkor talán valami jobb is kialakulhat. A párom volt így az apjával...15 évig nem találkoztak, aztán, amikor mondtuk, hogy unokája született, minden megváltozott. Azóta nagyon nagyon jó a kapcsolatunk.
2009. ápr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is feltétlenül szólj neki, ez egy ok lehet az újbóli kapcsolatfelvételre.

Én az apámmal vagyok így. Küldtem neki levelet meg képeket mindkét unokája születésekor, le sem szarta. De nem mondhatom, h nem próbáltam meg.

2009. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

beállok a sorba én is. :) Annyit még hozzátennék azonban, h talán nem kéne ennyire tárgyilagosnak maradni, h közlöd a tényt, és jó napot.

Egy békülés-kezdeményezés, vagy egy szelíd odafordulás lehet, h megnyugtatóbb volna számodra is, meg az ő számukra is. Mi történhet legrosszabb esetben? Továbbra sem fognak veled foglalkozni. De nyerni annál többet nyerhetsz! :)

2009. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is küldj neki egy fotót a babáról,vagy közös családi képet amiben értesíted,hogy unokája született.Aztán az már rajta múlik,hogy akar-e veletek kapcsolatot tartani.

Nagyon sajnálom,hogy ilyen anyukád van.Én az enyémmel ugyan tartom a kapcsolatot,de nem az igazi.Mindig irigyeltem akinek mély és szoros kapcsolata van az édesanyjával.Én nem tudom elképzelni,hogy ne viseljem szívemen a gyerekeim sorsát,hogy ne Ők legyenek az életemben a legfontosabbak.

2009. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket,egyöntetüen irtàtok,hogy jelezzem neki.

Szoval holnap iràny a posta:)

2009. ápr. 15. 19:14
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel. Ezzel a babádnak is adsz egyben egy esélyt, hogy megismerje a nagymamáját. Írd majd meg , hogy reagált-e! Egy kalappal:))))
2009. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!