Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálajak? Elmondjam nekik?

Mit csinálajak? Elmondjam nekik?

Figyelt kérdés
5 napot feküdtem egy fővárosi kórházban ahol nagyon megetetszett a kezelőorvosom.Beleszerettem,mert olyan kedeves,jóképű,mindig mosolygós ember.Szerintem én is bejöttem neki.A gondok akkor kezdődtek,amikor elengedtek haza.Amikor átléptem a kórház ajtaját,nagyon elszomorodtam,mert éreztem,soha többé nem fogunk találkozni.Családom azzal csesztetett,hogy miért lettem ilyen szomorú hirtelen,hiszen a kórházban jó kedvem volt.De mondtam meg,hogy miért,mert hülyének néztek volna.
2011. aug. 20. 10:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%
Orvossal ne kezdj kapcsolatot. Kb a dokik 98%-a csalja a párját.
2011. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%

LOL


Szerintem ülj fel a repülőre és ne add lejjebb Johnny Depp-nél.


Azt a k.va :D

2011. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ige, vigyél neki egy tábla csokit, és sz.pd le!


Aki tanácsot ad, arra nem gondol, hogy a történet lehetséges következményeinek 99%-a szar mind a kérdezőnek, mind az orvosnak?

2011. aug. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A dokiknak általában mindenkire mosolyogniuk kell és kedvesnek lenni a pácienssel. 21 évesen még persze, hogy álmodozol ilyeneken, természetes. Amúgy a legtöbb doki már egyetem alatt elkel, "jópartik".
2011. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
23%

Kb a dokik 98%-a csalja a párját.

Ez ám a nagy hülyeség:D remélem nem gondoltad komolyan...


Meg az sem igaz, hogy mind elkelnek egyetem alatt. Nekem a párom orvosis, rengeteg ismerősöm van az orvosiról és kb 60% egyedülálló...


Kedves kérdező! Egyébként a doktor úrnak biztosan van felesége, legalábbis ez már olyan 80%...

Butaság "hülyét csinálni magadból" különben is, apád lehetne...olyan mintha a pénze kéne...még ha nem is...


A legtöbb orvos meg igen, kedves a betegekkel, az a dolguk, mosolyogni, gyógyítani. Attól még nem jelenti azt, hogy minden páciensükbe szerelmesek is...

21-L

2011. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
33%
Kedves 10.34-es naív 21 éves lány. Kórházban dolgoztam, mamám nővér volt, nagynéném még most is nővér. Láttunk, amit láttunk. Saját tapasztalatból mondtam a 98%-ot.
2011. aug. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
10:41 Minden szava igaz! Szintén tapasztalat.
2011. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
nevetséges. egy 40 éves nő ennyire gyerek?? hogy ilyen tanácsokat kér? jajistenem.
2011. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
74%
csak 21... de akkoris :D azt hittem 14 éves lányka írtaezt.
2011. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
25%

Vannak orvos ismerőseim is. Családi barátok szintén. Szóval én is tapasztalatból mondtam a 98% százalék nem létezését. Egyébként nekem mindegy, mindenki válassza ki a párját magának, ahogy akarja...

Mondhattok naivnak is, legalább nem vagyok napellenzős.

2011. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!