Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én vagyok a h....

Szerintetek én vagyok a h. ülye? Nem érzem, hogy sokat várok el ezzel.

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, barátommal közel 1 éve vagyunk együtt.

Jó párszor eljátszotta, hogy megbeszéltük, hogy hánykor találkozunk, hányra jön hozzánk, és abszolút nem úgy volt.

Közbe jön valami, és nekem luxus szólni.

Rendszeresen én telefonálok, hogy mi van, hol van, miért nem jön már.


Volt olyan eset is, hogy a szemüvegemben lencsét cseréltettem, és mivel a keretet megtartottam, ott kellett hagynom. Megkértem, hogy jöjjön el velem, mert szemüveg nélkül alig látok, félek bemenni a városba. Nem jött, egyedül indultam el, a buszon voltam már, mikor hívott, hogy hol vagyok. Amikor közöltem, hogy elindultam, mivel időre megyek, még ő volt megsértődve.


A mai eseten nagyon felhúztam magam, ez a következő: Mindig mondja, hogy milyen jó lenne egy hétvégét csak ketten tölteni. Anyumat meghívták rokonok a kempingbe, egyedül maradtam. Azt mondta, délben itt lesz. 3/4 1-kor hívtam, hogy mégis hol van, erre közli, hogy otthon, mert nem tudja, kell-e segítenie rokonának, vagy nem.


Nem képes felfogni, hogy nem az a baj, hogy segít, hanem, hogy nem szól, hogy x órával később jön, én i.dióta meg megcsináltam délre az ebédet. Akárhogy mondom neki, szépen, csúnyán, türelmesen, tombolva, közli, hogy jól van.


Amikor egyszer vita közbe szóltam, hogy jó lenne tudni, ha késik, akkor hozzám vágta, hogy majd minden percéről sms-t küld....


Dühömbe még a telefont is rányomtam most, pedig sosem csináltam ilyet.

Az étvágyam is elment.


Én vagyok a h.ülye, vagy azért ennyi elvárható?

Nem érzem, hogy sokat kérek.


2011. aug. 20. 13:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A pasi egy idióta.
2011. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hülye,viszont a barátod nagyon megbízhatatlan és felelőtlen,ülj le vele beszélni!
2011. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt hittem, hogy velem van a baj:( Hogy az én igényeim nagyok.
2011. aug. 20. 13:06
 4/19 anonim ***** válasza:
67%

Első hozzászóló: gratulálok.


Kérdező: nem lehet, hogy párszor szólt régebben, hogy késik és összevesztél vele emiatt?

2011. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Párszor eljátszotta a párom is ezt:))) Most röhögök, de tudom mennyire idegesítő.

Volt egyszer egy olyan eset, hogy megbeszéltük 5 re feljön. 7 kor semmi...persze akkoriban betegeskedett, az ideg megölt, hogy vajon mi baja, már-már a temetésén gondolkodtam olyan ideges voltam...aztán fél 8 kor (mikor én már félig kisírt szemekkel ültem) nagy vigyorogva beállított, hogy vendégeik érkeztek, ne haragudjak....


Ez volt az utolsó, mert azt hiszem ekkor nagyon kiakadtam és megmondtam a szájam ízét...

21-L

2011. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Soha sem szólt, hogy késik. Olyan dolgai voltak, hogy megbeszéltük, hogy ha végzek a melóval megcsörgetem, és elindul hozzánk. Felhívott, hogy ja hát bocsi de ő most indul még a nagybátyjához a város másik végébe. Abszolút nem volt fontos dolog...
2011. aug. 20. 13:09
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

nem vagy hülye! szerintem a megbízhatóság nem egy nagy elvárás:) beszélj vele, vagy csinálj valamit, kérlek. mondd neki, hogy eleged van ebből, és vagy változtat, vagy hanyagoljon!

16/L

2011. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
nem reagálod túl h lehet ilyen megbízhatatlan??:S
2011. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

nem hinném, hogy túlreagálja, tényleg van ilyen megbízhatatlanság :D

utolsó előtti.

2011. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani de ha egy naív szeretetéhes papucs (ez vagy te) meg egy "gyenge képességű" fiú találkozik abból ilyen dolgok sülnek ki.


Nem akarlak megbántani de hogy bírtátok ki 1 évig? Engem rettentően zavar az, hogyha eltervezek valamit akkor az emberi hülyeségből meghiúsul.Úgy érzem, hogy le vagyok sajnálva. Én a helyedben minél hamarabb szakítanék vele, és keresnék olyan fiút akinek megfelelő értékrendje van.


Fogadok ha megbeszélitek hogy este szeretkeztek akkor azt sosem felejti el.


Ne legyél ennyire papucs.

2011. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!