Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva dolog hogy néha azt...

Durva dolog hogy néha azt érzem, hogy nem bírok tovább a barátnőmmel, és legszívesebben szétverném a fejét? Ez mellet szeretem, de sokat bosszant. (tényleg szeretem, de mikor felbosszant, csak nehezen bírom visszafogni magam)

Figyelt kérdés
Tettlegesség még nem volt, de remélem nem is lesz.
2009. dec. 7. 23:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Konkrétan mi a probléma? Minden embernél van egy tűréshatár, ez normális dolog, kérdés, hogy nálad mi borítja a bilit.

Vele próbáltál már beszélni erről a problémáról?

2009. dec. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, mondtam neki. Minden szavamból azt hiszi, neki akarok ártani. A hátsó szándékot kerese bennem. Pedig nincs. Fél, hogy veszekedni fogunk újra és mégis agresszív. Na ezért már persze nem bírom tovább.
2009. dec. 7. 23:28
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha így érzel lehet hogy a kapcsolat alapjaival van a gond. Ne várd meg amíg egy verekedő seg'ej leszel (bocsi de ha ütsz akkor te leszel a hibás) mennyetek szét keres olyat akivel kijösz. Amugy mi a baj?
2009. dec. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sose bántanám! Imádom. De annyira hirtelen haragú, hogy kezelhetetlen. Lehet gond, hogy én 23 vagyok ő meg 18. 1,5 éves kapcsolat. Együtt lakunk. Én szorgalmasabb vagyok, ő trehány. Ezen is van némi nézeteltérés.
2009. dec. 7. 23:37
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem javaslom, hogy folytassátok a kapcsolatot ilyen esetben, különben később olyannak árthattok vele, aki semmiről nem tehet (gondolok itt pl. gyerekre). A nagymamám olyan, aki csak a saját igazát hajlandó elfogadni, de mindig ilyen hiú és önfejű volt, azt mondják, akik ismerték fiatalon is. Mindig mindenkibe beleköt, és ha valaki csak a véleményét mondja meg neki akár a legnyugodtabb hangnemben, megsértődik, hogy őt akarják bántani, pedig szerinte ő nem vétett senki ellen. A vége az lett, hogy anyu, aki a lánya, egyszerűen nem meri a saját anyja előtt a véleményét felvállalni (pedig anyu már 50 éves), minden más közegben megy ez neki, a saját anyja előtt fél.
2009. dec. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A nagymama nem KOS véletlenül?
2009. dec. 7. 23:41
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem, de az orvos gyerekeire nagyra van, csak anyut nézi le, aki a szemében "csak tanítónő", pedig az egyik legjobb a szakmában. Mama csak érdekember (holott neki még érettségije sincs).
2009. dec. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az én szívem tisztel, most vegyésztechnikusnak tanulok, ő pedig középsuliba jár. Kedves lány, de nem tudom tartani magam, mert fél pillanat alatt a plafonon van.
2009. dec. 7. 23:48
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
A tesom volt egy ilyen kapcsolata elég komoly ahol ő már egy szakmában komolyan dolgozot a csaj meg még középsulis volt. Egyszerűen megmérgezte a kapcsolatukat hogy totál más éretségi szinten voltak. Szerintem nálatok is ez van bármenyire bele vagy zúgva szakitsatok. Ebből késöbb csak baj lehet. Ne várj meg egy ronda és fájdalmas kapcsolatott és szakitást.
2009. dec. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes egy helyzet, mert nálunk pont ugyanez az eset áll fenn. Én egy borzasztó érzékeny, pillanatok alatt dühbe guruló ember vagyok, a férjem pedig egy végletekig nyugodt fazon, akinek irtóra elege van a "felcsattanásaimból". Nem érti meg, hogy miért vagyok ilyen, és igazából én sem értem. Ilyen vagyok, és kész... Szerintem ne keress emögött értelmet. Van, akinek kötélből vannak az idegei, és sosem emeli fel a hangját, van, aki akinek hullámzó a kedélye, és nagyon hamar ideges lesz. Nem vagyunk egyformák...

Amit tanácsolni tudok, az az, amit a férjem csinál velem olyankor, amikor kiakaszt. Azon túl, hogy valami irdatlan nagy hülyeséget csinál, amit már százszor elmagyaráztam neki, hogy ne tegye (pl. ne a porcelántányéron vágja a hagymát, hanem a vágódeszkán, és szászegyedszerre is csak a tányéron vágja), mindig megkérdezi, hogy szerintem hogy lenne jó, hogy legközelebb jó csinálja. Erre általában meg szoktam nyugodni, és elmagyarázom neki, hogy miért nem jó az a dolog, amit csinál... Aztán persze ugyanúgy csinálja a hülyeséget tovább, mert egyik fülén be, a másikon ki...

A kiakadásnak mindig oka van, és általában nyomós oka. Nem mindenki képes elviselni, hogy a másik rosszat tegyen azzal, hogy nem hallgat az okos szóra. Nem mindneki beletörődő alkat.

2009. dec. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!