Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihordanátok a legjobb barátnő...

Kihordanátok a legjobb barátnőtök gyerekét, ha ez lenne az ő utolsó esélye, hogy Édesanya lehessen, de csak így lehetséges?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm egyetlen igaz álma volt egész életében, amiért évekig küzdött, hogy Édesanya lehessen, de a lombik sem sikerült neki és teljesen felemészti az egész, megoldás lenne, ha valaki kihordaná a gyerekét, ti mit mondanátok, ha megkérne titeket, vagy felajánlanátok azt a lehetőséget neki, hogy ti kihordanátok?
2011. aug. 20. 19:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem! Nem tudnám szülés után odaadni a babát, és élni tovább mintha mi sem történt volna.
2011. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
37%
Én mindenképp. Persze ha itt nem felületes vagy újonnan jött hirtelen legjobb barinőről, hanem igazi barátságról beszélünk.
2011. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%

Nem.

Ha módom van rá lelkileg is és anyagilag is szívesen segítek, de semmi esetre sem hordanék ki egy gyereket.

Egyébként ez Magyarországon nem is legális.

2011. aug. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem hinném. Azt tanácsolnám neki, hogy fogadjon örökbe, annyi szomorú sorsú árva gyerek van. Ha az a fontos neki, hogy anya lehessen, akkor megfelel neki az örökbefogadás, és nem vár ilyesmit tőled...Ha meg az a fontos neki, hogy a gyerek rá hasonlítson, akkor valójában nem az az elsődleges számára, hogy anya lehessen.Amúgy is, ha más hordja ki, akkor nem alakul ki az a kötelék, te pedig jó nagy veszteség érzést élnél át, hiszen elveszítenéd a gyereket, akivel szoros anyai kapcsolatod alakul ki a kilenc hónap alatt, még akkor is ha nem a te petesejted. Szóval akkor ha van szíve a barátnődnek, akkor inkább az örökbefogadást választja...
2011. aug. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%
Ha igaz barát, akkor igen. Bár lehet hogy megviselne/tönkretenne a dolog, de igen. (Mindennap látni a picit, és bennem élne a tudat, hogy én hordtam ki, az én pocimban növekedett, én éreztem, ahogy először rúg..)
2011. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Elméletben igen, gyakorlatban nem hinném, hogy lelkileg bírnám. Szerintem jobb lenne kimenni Romániába, ott legális, és egy idegennel, mert nem is túl egészséges a későbbiekben, ha a barátnő hordja ki, mert mindig kicsit magáénak fogja érezni.
2011. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%

"A legjobb barátnőm egyetlen igaz álma volt egész életében, amiért évekig küzdött, hogy Édesanya lehessen"


Nem akarok ünneprontó lenni de engem ez aggaszt leginkább. Nincs semmi más célja az életben mint hogy szülő legyen. Kívánom hogy jöjjön össze neki de mit fog akkor csinálni ha a gyerek felnő és kirepül a családi fészekből?

2011. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%

Én igen.

Biztos nehéz lenne utána odaadni, de azért szerintem más egy olyan terhesség, amikor az ember arra készül, hogy az a baba az övé lesz, és más egy olyan, amikor már az elejétől tisztában vagy vele, hogy ez nem a te babád, csak te "vigyázol" rá, míg oda nem adhatod az anyukájának.

2011. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%
Én azt írtam, hogy kihordanám. Tehát, mikor elvállalom a béranyaságot a barátnőm javára, tudatában vagyok vele, hogy nem az enyém. 9 hónapom van rá, hogy feldolgozzam, ami, ha már ráadtam az áment, akkor menne. De azt hozzátenném, hogy csak akkor vállalnám, ha nekem már van gyerekem.
2011. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%

(fili)

Ő megtenné neked? Sokan hiszik azt, hogy igaz barátok és egyszer valami nagyobb problémánál kiderül, hogy mégsem.

Nem tudom hány éves vagy, szültél-e már? Egy terhesség nem móka igénybe veszi az egész szervezeted. Átformálja az alakod. A testvéremnek talán megtenném de még ez is kérdéses. Valamiért a sors nem akar gyereket adni egyes embereknek.

2011. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!