Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne megérteni a buta...

Hogy lehetne megérteni a buta embereket? Mert szerintem max. Sajnálkozni és szánakozni lehet rajtuk.

Figyelt kérdés

Milyen ember az, aki 2 évesen elhagyja a pici lányát, feleségét és évekkel később a bíróságon még le is tagadja? szerintem akasztani való!

Most 23 vagyok és úgy döntöttem, levetetem apám nevét ( Szabó ), hisz minek viseljek egy olyan nevet, aki nem érdemes rá? apám letagadott, én meg megtagadom, s ugyan ettől személyiségileg NEM változom ez tény, de már különb embernek érzem magam, hogy nem kell a nevét viselnem.


2011. aug. 20. 20:42
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

23:04

Azt hiszem, magadnak is megvannak a gondjai és nekem is, mert csak nem értem az ilyen embereket, miért hagyják el a gyermeküket, de ha meg nem állnak készen az apaságra, minek csinálják meg azt a szegényt? ennyi a problémám, nem más, mint amit itt egyesek a fejemhez vagdostak :D :D :D

Van kedved személyes csevejhez?

2011. aug. 20. 23:12
 32/36 anonim ***** válasza:

Azért ha jól tudom anyukád is ott volt mikor téged megcsinált...szoval azért nem kell mindent apádra huzni.


Buta...lehet...bár én az ilyen embereket nem butának szoktam nevezni.

2011. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

13:21


Ha te mondjuk nő lennél, és elhitetné a férjed, hogy melletted marad, és a gyermek megszületése után a pasi szépen lelépne... na, ilyenkor legyél okos.


Itt is ez történt, és anyu tisztességgel nevelt fel, egyedül, és apámat lenézem, mert

1. a bíróságon letagadott, beteg gyerek voltam/ vagyok és még gyerektartást SE volt hajlandó fizetni, mondván: nincs munkája.... persze, akkor az 5 féltestvéremet levegőből élt, ugye?


2. arra nem volt képes, hogy ünnepekkor valami lapot küldjön, hogy létezik, a 23 év alatt egyszer nem látogatott meg és még anyám a hibás?


Na, húzzatok a francba!

Kíváncsi lennék, ti is a saját anyátokra kennétek - e a dolgot, ha veletek történt volna ez meg és a ti apátok hagyott volna el... erről meg ennyit.

2011. aug. 21. 13:29
 34/36 A kérdező kommentje:

Én meg azt sajnálom de nagyon, aki EZT nem érti meg....

Könnyű másba a szálkát is észrevenni és hibáztatni, csak azt nem veszi észre az illető, hogy a gerenda pedig benne van.

2011. aug. 21. 13:30
 35/36 A kérdező kommentje:

Ez most nagyon szarul esett, de nem érdekel... higgyen mindenki, amit szeretne, és persze legyen édesanyám a hibás, DE kívánok( a bunkó válaszolgatóknak főképp ), ugyan olyan gyerekkort a gyermekeiteknek, mint ami nekem volt!!!


Remélem, boldog/elégedett és kielégült az a pár ember, aki butaságokban bővelkedett irományilag és aki azt hiszi, ismer.


Ez már nem dühítő, hanem cinikus és a butaság netovábbja, szánalmasok vagytok.

2011. aug. 21. 13:38
 36/36 anonim ***** válasza:

Egy megkeseredett ember vagy aki nem képes továbblépni.

Ez van,fogadd el hogy ez történt,ne keresd az okokat mert ha eddig nem találtál rájuk választ eztán se fogsz.


Mostmár a saját életedre koncetrálj,előre nézz ne hátra.

2011. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!