Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová lettek a barátaim? (bőv...

Hová lettek a barátaim? (bőv lent)

Figyelt kérdés
3 éve, pár hónapos kihagyásokkal egy kb 12 emberrel alkotunk egy társaságot, párom is közülük való. nagyjából mindenki fiú, egyetlen lányként voltam velük mindig.(Párommal később jöttünk össze) Mostanában teljesen elhanyagolnak minket, sehová sem hívnak, ha telefonon hivom őket ált. nem mondanak semmit, hogy hová mennek mit csinálnak stb. Miért lehet ez? 19/L
2011. aug. 20. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban :/

Nemtudom egyébként, nekem is furcsa, hogy olyan barátok hagynak el mindig, akikről azt hiszem h igaz barátok, aztán szépen beintenek. Nem hívnak sehova, mással szerveznek programokat, vannak persze így is barátaim, de nem az a rendes összejárás zajlik köztünk, hanem 1-2 havonta beülünk egy kávéra és beszélgetünk

2011. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"nagyjából mindenki fiú, egyetlen lányként voltam velük mindig"


Üdv a klubban. Három éve foglalt vagy, az ilyen fiú társaságoknak szingli parti maca kell, nem foglalt. :)

2011. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem is voltak barátok,kik hívtak diszkóba meg házibuliba,hát,most nincsenek,ez van..
2011. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
dettó
2011. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is eltűntek a barátaim, bár itt mindenkinek pasija lett azért, nekem is van, de hiányoznak a barátnők. Ma tört rám nagyon... Tudtok valami helyet ahol lehet barátokat újjitani?
2011. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
lassan kezdem azt hinni h nincs is értelme.. 1 idő után az új barátok is leszarnak majd nagy ívbe.
2011. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is beszállok a klubba. Ugyanez. Régen nagyszám voltam a társaságban, mióta menyasszony vagyok valahogy nem keresik a társaságom. Én nem bánkódok az ilyen "barátok" miatt.
2011. aug. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont ezt beszéltük a legjobb barátnőmmel, akivel régen együtt jártunk és mindig mi voltunk a 80-85%-ban fiú társaságban a "bulik fénypontjai". A fiúk még mindig ugyanazok, ugyanazt csinálják, csak a lányok cserélődnek mindig. Mindig az épp aktuális fiatal és szingli csoportra. Az ilyen kivénhedt, foglalt csajok meg eltávolodnak. :)
2011. aug. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az enyémek is eltűntek. Ennyire taszító személyiség lennék?
2011. aug. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, többen is hasonló cipőben járunk sajnos..:(
2011. aug. 21. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!