Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon magányos vagyok,...

Nagyon magányos vagyok, hogyan tudnék kilábalni ebből?

Figyelt kérdés
Minden normális tanácsot szívesen veszek ami segítő szándékú. Az a helyzet, hogy van párom de külföldön dolgozik elég keveset tudunk találkozni. E mellet az a 2 barátnőm is aki volt elhanyagol a párja miatt... Magányos vagyok, és nem tudom hogyan tudnék változtatni ezen. Közvetlen, barátkozós típus vagyok a fiúkkal mindig is kijöttem, de akik barátaim voltak már nem tartom velük a kapcsolatot a párom miatt, új fiúkkal nem szívesen ismerkednék. A lányokkal pedig olyan nehéz, és sok alkalmam nincs is rá... Ti mit tanácsolnátok? Hogyan és hol tudnék barátnőkre szert tenni?
2011. aug. 20. 22:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Jo kerdes.En detto igy vagyok ezzel.Neha nagyon magam alatt vagyok emiatt.
2011. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
társkereső esetleg?
2011. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Rajtam ma tört ki igazán, sok ismerősöm megy minden felé... Én meg itthon kuksolok...:)
2011. aug. 20. 22:44
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem társat szeretnék, ott mindenféle pasi zaklatna és még mindig kétlem, hogy sok csaj barátkozna ott velem...
2011. aug. 20. 22:45
 5/25 anonim ***** válasza:

mi a hobbid? miket csinálsz szívesen? elmehetnél olyan helyekre, ahol hozzád közelálló dolgot művelnek.


ja, jut eszembe, vannak ilyen felnőtt játszóházak. ne értsd félre... ezek jó helyek, én is akartam ilyenre menni, de még nem alakult úgy. Társasjátékozás, stratégiai játékok, ilyesmi. És normális emberek (tévében láttam egyszer...), idegenek egyedül is akármikor mehetnek...


De ha mondasz hobbit, akkor hátha jobb ötletet is tudunk adni.

2011. aug. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
+még: "szellemlovas" erre keress a neten, ez jutott eszembe, de egyéb ilyenek is vannak.
2011. aug. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
De olyan gáz ide oda csapódni, egyedül elmenni ilyen helyekre. Régóta szeretnék járni terembe edzeni, de senki nem jönne velem így nem mentem. Kirándulni is nagyon szeretek. Ezen kívül nincsen hobbim...lehet ez a baj? :)
2011. aug. 20. 22:55
 8/25 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2011. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ez a "szellemlovas" jópofa. Na de ki jönne el velem? Pedig ebben is benne lennék, de befásult emberek vesznek körül.
2011. aug. 20. 22:57
 10/25 A kérdező kommentje:
23
2011. aug. 20. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!