Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságpártiak! A házasságköt...

Házasságpártiak! A házasságkötés után mennyi időre várjátok/tervezitek a válást?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom, akik már ismerik a leendő házastársukat és belátható időn belül össze akartak házasodni. Az esküvő után mennyi időre várjátok a válást?

Még fiatalon váltok vagy úgy tervezitek, hogy majd sokára és akkor öregen maradok egyedül?


2011. aug. 21. 09:07
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
99%
Ez a kérdés komoly? Csak mert így kb fölösleges házasodni :).
2011. aug. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
80%

Azt írod: akkor öregen MARADOK egyedül...

Freud sokat kihozna egy ilyen elírásból. Mi van aranyoskám, savanyú a szőlő? :P

18-án ünnepeltük a rózsalakodalmunk, jobban mondva tegnap, még kicsit kótyagos vagyok így reggel, talán azért nem emlékszem ilyenekre, hogy válni akarnék...

2011. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
98%

Miért jó megházasodni, ha utána egyből a váláson jár az eszed?

Vagy csak érdekházasság?!

2011. aug. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

maradok*


maradtok


És igen én is félek, hogy öregen maradok egyedül. Sőt tudom. De ez már hosszabb. Jung-i ;)

2011. aug. 21. 09:17
 5/41 anonim ***** válasza:
94%
Én 5 év 6 hónap és 22 nap után szeretnék elválni . Már nagyon kíváncsi vagyok a feleségem arckifejezésére, mikor közlöm vele az idő lejárta után hogy el akarok válni.
2011. aug. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
99%

Sohanapján tervezem. :)

Öreg napjainkra azt tervezem, hogy (remélem) egészségben az unokáink körében ünnepeljük az aranylakodalmunkat.

2011. aug. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
98%
mi van? ha válást terveztem volna, soha az életbe férjhez sem megyek....
2011. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
98%
kedves kérdező te nem vagy képes társas kapcsolatra,te soha ne házasodj meg, mert tönkre teszed a párod életét!Ha nem érzed úgy ,hogy holtomiglan és holtodiglan akkor nincs értelme az egésznek. Az élet sajnos nem mindig rózsás néha lemondássokkal jár ,önzetlenséggel és még sok ilyen tényt lehetne felsorolni!
2011. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
88%
Te azt hiszed, ha nem házasodsz meg, akkor örökre együtt maradsz azzal, akit szeretsz? Szánalmas már a kérdés is!
2011. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
91%

Én már férjnél vagyok és úgy gondolom soha nem fogunk elválni. Ha egy pici kétely is felmerült volna bennünk, nem házasodtunk volna össze.

Ha már így megkérdezted ("és akkor öregen maradok egyedül?"), igen, lehet, hogy öregen maradsz egyedül, de az sem kizárt, hogy már fiatalon egyedül maradsz, Kedves Kérdező, sajnos erre nem tudom a pontos választ. :)

2011. aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!