Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg az én hibám? Olyan...

Tényleg az én hibám? Olyan rosszul érzem magam (szomszéd ügy).

Figyelt kérdés

Hozzánk csöngetett a postás, hogy hozott levelet x-nek. Mondtam, hogy itt nem lakik ilyen nevű, december óta biztosan, mert akkor költöztünk ide. Az előttünk itt lakónak nagyon hasonló neve van az x-hez, így azt hittem neki jöhetett. A postás visszaküldte a levelet.

Másnap nézi, hogy rossz helyre csöngetett, x lakik a másik lakásban lakik, és most mindenki szemében hárpia vagyok, aki visszaküldette a levelét.

Nem ismerkedtünk a szomszédokkal, fogalmam sem volt, hogy hívják.


Mit csináljak? Kérjek bocsánatot, esetleg vigyek egy tábla csokit? Vagy hagyjamm, tegnap már kitombolta magát a férjemnek (én nem voltam itthon)?


2011. szept. 8. 07:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
December óta laktok ott? Akkor már majdnem hogy egy éve, és nem tudod a szomszéd nevét? :) még hallomásból sem? hogy x-et Varga bácsinak hívják.... nem követtél el nagyon nagy hibát, nem tudtad és kész. Ha jobb a lelkiismeretednek kérj bocsánatot.
2011. szept. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

hagyd a fenébe...én majdnem 2 éve lakom itt, de a házban senkinek nem tudom a nevét...senki nem írta ki az ajtóra, kész...ha nem mutatkoztatok be, akkor ennyi...

nyilván ő volt a hülye, ha kiírta volna a nevét az ajtóra, akkor a postás is tudná....így járt, majd elküldik neki újra

2011. szept. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
A postás volt a fas.z nem te. Nehogy emiatt lelkizz!
2011. szept. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
3 éve lakunk mi is egy panelba,de rohadul nem tudom senkinek a nevét:D
2011. szept. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Dettó,,aki nem teszi ki a névtáblát az magára vessen ha nem kapja meg a postáját.

Nem te vagy a hibás ez miatt!

nehogy már meg alázkodj miatta,főleg ha ordibált is a f*sz kalap,,

2011. szept. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
én 1.5 éves lakok panelban, és csak azok nevét tudom akivel szoktam dumálgatni, a szomszédaimét nem igazán. :)
2011. szept. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
*1,5 éve
2011. szept. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha a lelkiismereteden könnyíteni akarsz akkor tisztázd,ezt a dolgot a szomszéddal,és legalább megismerkedtek.Hidd el kell egy jó szomszéd!
2011. szept. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Tegyél rá magasról. Ha meg valaki az én férjemmel üvöltözne, megnézhetné magát utána, mert az én férjemmel, csak én üvölthetek. Ha akarok. De általában nem akarok. Meghallja ő a mondandót csendesen is. Nem süket.
2011. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
És a szomszéd honnan tudta, hogy a postás nálad kereste őt, és Te nem tudtad ki ő? Egyébként meg sz.ard le a szomszédodat. Ha valakinek nincs annyi esze, hogy kiírja a nevét az ajtóra, az ne mással üvöltözzön utána. Hülyékkel nem lehet mit kezdeni!
2011. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!