Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már hogy nem mertek...

Éreztétek már hogy nem mertek szerelmes lenni? (továbblent)

Figyelt kérdés

van 1 srác aki járni akart velem, énis vele, nagyon szeretem. de valahogy félek a szerelemtől.

talán azért mert sokat csalódtam.

igaz már összevesztünk, de nkm azóta is csak ő jár az eszembe. ma suliután összefutottunk (tökvéletlenül) és láttam hogy totál végignézett. de közbe megmár más csajjal is kavar://///


2011. szept. 6. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, most is azt érzem.

Szép és jó a szerelem, amíg jól működik a kapcsolat, de utána nagyon tud fájni...

2011. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szerelem helyett már feltétel nélküli szeretettel "működök".


Aki szerelmes annak vállalnia kell a féltékenység, a másik birtoklásának vágyát. Micsoda nemes érzelmek... És persze vállalnia kell a felelősséget hogy a szerelem elmúlik előbb utóbb (inkább előbb szokott)... És akkor ugyanolyan fájdalmas tud lenni mint mikor feléled...


Ezzel szemben ha feltétel nélküli szerettel fordulsz a másik felé, akkor nem tudsz benne csalódni mert nem vársz cserébe semmit. Nem függessz tőle, csak szereted. A szeretet érzésének szépségéért. Ha összejöttök, akkor szép és jó, ha nem jöttök össze akkor is szép és jó mert te úgy szereted őt ahogy van, és nem azért amit veled csinál.


Feltételes szeretet = szeretlek de te mást ne szeress rajtam kívül, különben baj lesz.


Feltétel nélküli szeretet = szeretlek és boldog vagyok, bármit is csinálsz.

2011. szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sosem. soha nem voltam szerelems, és nem is "adódott rá lehetőség"
2011. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 yuda ***** válasza:

Magad írtad más csajjal kavar.

Akkor persze hogy nem vagy belé szerelmes, pontosabban persze hogy ne legyél, ne merj- miért futnál olyan szekér után (van a mondás) amelyik nem vesz fel?

Azért mert megnézett?

Elárulom, legtöbb pasi megnézi a csajokat, de ez nem azt jelenti. . . :D

Pontosabban azt is jelentheti, de kinek kellene olyan pasi, aki mindig mást kíván?

Melletted lenne is más csajokat méricskélne, jogosan nem tetszene. . .legalább fogja vissza magát nem?

2011. szept. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát igazából azthiszem azért kavar más csajokkal

mert én azt hazudtam neki hogy csak barátként szeretem.

tehát ő ugy tudja hogy nekem nem jelent semmit:/

tudom hogy nem kellett volna ezt mondanom neki de nem akartam megbántani:(télleg nagyon szeretem

2011. szept. 6. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor mit rinyálsz ? félrevezeted, aztán elvárod szegény srácnál, hogy legyen gondolatolvasó, és próbálkozzon tovább nálad, és várja a következő pofont :(

43l

2011. szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Haha, 18:23-nak van igaza. Kicsit irónikus mondjuk pont egy nőtől hallani ezt, mert elég általános hogy a lányok elvárják a gondolatolvasást :)
2011. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem akarok szerelmes lenni, mert iszonyatosan elferdíti a valósságot. Most vagyok túl egy 2 éves, rózsaszín köddel indult kapcsolaton, és iszonyatosan átvágtak, elképesztő dolgokat hazudtak nekem. És az a szomorú, hogy a rózsaszín ködtől nem vettem észre semmit.

Szeretni valakit, úgy igazán mélyen, ami sokkal de sokkal fontosabb, mint a rózsaszín ködös szerelem... Igen, ezt akarom! :)

2011. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!