Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, anyám utálja a...

Mit csináljak, anyám utálja a barátnőm?!

Figyelt kérdés

ha elmegyek ithonról akkor is hazudnom kell hogy egy másik barátnömmel megyek. anyám kinem álhatja a barátnőm. meg a szüleit is utálja. mit tegyek hogy elengedjen vele is?

14/l


2011. aug. 21. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehàt mi a problémàja vele? Annak okànak kell lennie.Megkérdezted màr tõle?
2011. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szerintem beszélj anyukádnak a barátnőd jó tulajdonságairől,meg arról hogy nem ront el téged egyáltalán.:))

Az én anyukám se bírja a barátnőmet,bár a szüleit igen,de mióta mondtam neki hogy nem ront el,meg semmi,elfogadta.:))

14/L

2011. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Milyen lány ez a barátnőd? Miért ellenzi annyira anyukád a kapcsolatot?


Sajnos az én anyám is ilyen volt, még 16 évesen is tiltottak a legjobb barátnőmtől, máig fenntartom, hogy ok nélkül. Kis híján tragédiába torkollott a dolog. :(


26/N

2011. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát igazából okkal nem bírja. egyszer a szüleim elutaztak 1 hétre. és titokban meg nálunk volt a barátnőm. és ez ki is derült késöbb:|
2011. aug. 21. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért nem mondtad meg a szüleidnek, hogy nálad lesz a barátnőd? Nálad lakott, vagy csak többször átment hozzátok?


Azért haragudott meg anyud, mert titokban hívtad át...? (Amúgy hogy derült ki?) És miért hívtad titokban, netán már akkor sem szerették?

2011. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Sokszor a szülők nem azért haragszanak, amit a gyerek tett, hanem amiért azt megpróbálta eltitkolni, és palira akarta venni a szülőket.

Az a legjobb, ha bebizonyítjátok, hogy érdemesek vagytok a bizalmukra, és a szeretetükre. Szépen a barátnőd vegyen egy bonbont, és es menjen el hozzátok, adja oda anyudnak, és szépen mondjátok el, hogy butaság volt, és bocsit kértek.

Egy anyai szív erre meg kell, hogy lágyuljon. Csak arra ügyeljetek, hogy bizalmat visszaszerezni csak egyszer lehet..

2011. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont ez van. Barátnőm anyukája nem fogadott el az elején annyira, most már azért szerintem pont jó a viszony, bár nem akarom elkiabálni. Nekünk sincs semmilyen ok, ez van. Te mióta ismered őt?18/L
2011. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Gyakorló szülőként a 16.51.-el értek egyet.
2011. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!