Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátnőm utálja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm utálja, sőt gyűlöli az új barátomat! Miért?

Figyelt kérdés
Nem is kifejezés rá az hogy gyűlöli. Pedig alig(!!!) ismeri. Én nagyon szeretem mindkettőjüket (csak persze másképp) és nem akarom hogy bármelyikükkel is tönkremenjen a kapcsolatom emiatt. Volt már vaalkinek ilyesféle tapasztalata? Mit tegyek? A barátnőmmel ezt nem lehet megbeszélni, pedig vele aztán mindenről lehet.
2009. szept. 2. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy irigy, féltékeny. Ha nem is ismeri, másra nem igazán gondolhatsz.. Lehet,neki is tetszik a srác..
2009. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valami oka csak van hogy utálja!!!! szedd ki belőle, ha tényleg a barátnőd akkor nem is fog előtted titkolózni és elmondja! nem lehet hogy azért mert fél hogy elveszít téged az új barát miatt?? vagy mert titokban neki is tetszik, vagy hasonlók...
2009. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha tetszik neki, akkor miért őt utálja, miért nem engem? (Nem mintha ezt akarnám, csak nem tetszik hogy azzal, akit én szeretek, úgy viselkedik mintha egy utolsó senki lenne.)
2009. szept. 2. 15:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos már ő kiszemelte előbb a pasit. Vagy féltékeny, hogy neked van kapcsolatod, neki nincs. A pasival majd több időt töltesz stb. Ha olyan jó barátnők vagytok, akkor biztos meg tudjátok beszélni.
2009. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szemelhette ki, mert én mutattam be neki és azóta ismeri:(
2009. szept. 2. 15:18
 6/8 anonim ***** válasza:

saját példa: a gyerekkorom óta ő a legjobb barátnőm, szinte naponta beszéltünk. Lett egy komoly barátja, engem azóta elhanyagol. A srác rendes de én kinem állhatom. Féltékeny vagyok, mert rám már nincs ideje, mindig csak a sráccal lóg!

Lehet, hogy a te barátnőddel is hasonló a dolog! Legyél vele kicsit többet kettesben, több közös program! Ha ezután is utálja a srácot, akkor kérdezd meg mi a baja

2009. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kolosszus22 ***** válasza:

2 lehetőség van: az egyik amit már fentebb jó páran leírtak, a másik valószínűtlenebb kicsit, de benne van a pakliban- lehet a barátnőd többet érez irántad, mint barátság, lehet van benne egy kis leszbikus hajlam és talán titkon szerelmes beléd, előfordul az ilyen!

22/F

2009. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
b@sszus, ilyesmi eszembe se jutott...azért remélem nincs igazad. Köszi:)
2009. szept. 2. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!