Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátnőm utálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm utálja a barátomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha kimondom a barátom nevét, akkor a barátnőm már vágja a pofákat.Tök bunkó vele.Ráadásul amikor a barátommal vagyok és ott van a barátnőm,akkor én sem úgy viszonyulok a pasimhoz,mert attól félek,hogy a barátnőm megsértődik(mert elég sértődékeny)
2009. okt. 8. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
kérdezz rá,hogy mi baja van a barátoddal. valami oka biztos van. lehet hogy neki is tetszik...
2009. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a helyedben én inkább a barátomat védeném, nem a csökönyös barátnődet... azt nem mondja meg, mi a baja vele? ha ennyire nem tetszik neki a barátod, és ki is nyilvánítja, akkor nem is a barátnőd.
2009. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha valóban a legjobb barátnődnek tartod őt,akkor nem így kellene viselkednie! Ha nem kedveli a pasidat,attól még lehetne normális a jelenlétében!

Nem szabadna kimutatnia az utálatát rád való tekintettel!

Biztos szar,h nem beszélheted meg vele a fiúval kapcsolatos dolgaidat!

Mond el neki,h mit érzel ezzel kapcs. és rosszul esik neked,h így viselkedik!

A pasidat meg ezert ne hanyagold el! Sok sikert! :o)

2009. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy igazi barátnő segíteni próbál, ha úgy érti nem megfelelő a partnered akkor ő kell hogy legyen az akivel ezt meg tudod beszélni. Ha nem tud neked ebben segíteni csak pofákat vág akkor ott vele van a baj... Kérdezd meg mi baja van, ha van indoka beszéljétek át, ha nincs akkor meg állj a sarkadra. ettől még maradhatok jó barátnők.
2009. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kit érdekel a barátnőd, az enyém is utálja, mert nem lógok most már eleget, vele, és állandóan a szememre veti

már nem is a barátnőm(ez olyan volt, mintha tizen éves lennék)nem bírja felfogni, h. nekem ő a fontosabb

de nem érdekel!

szeretem a barátom!

2009. okt. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen kérdésem, mert uyganez a gondom.

Olyan válaszok jöttek, hogy lehet féltékeny, mert már nem vagy vele annyit és megoszlik a figyelmed. Főként. De jött egy olyan is, hogy lehet leszbikus csak enm tudsz róla, és titokban szerelmes beléd...

Az én legjobb barátnőm is ptt szidja ahol tudja, mindenbe beleköt amit mond, parodizálja, hibákat keres benne kívül-belül...persze előtte nem, csak nekem mondja őket.

Én szeretem a barátomat, és nem hanyagolom miatta a legjobb barátnőmet, úgyhogy semmi oka rá, ne foglalkozz vele te se, majd észbekap.

2009. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti válaszolónak, ha te lennél a bnőd helyébe hogy éreznéd magad? Ennyit ér neked egy barátság hogy csak úgy eldobd.. ilyen bnő senkinek sem kell.. Messziről kerülnélek.
2009. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!