Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudhatok ezért anyámra?...

Haragudhatok ezért anyámra? Vagy ez már túl nagy elvárás lett volna?

Figyelt kérdés

most már felnőtt nő vagyok, albérletben a párommal ,kettesben. 19 évig éltem a hugommal egy szobában, szóval soha egy percig nem voltam egyedül, mert ő nem járt el otthonról, a fürdőszoba nem volt zárható, szóval a masztizást is éjszaka, sötétben a takaró alatt csendben kellett elintéznem, és iszonyúan rettegtem hogy meghall, meglát valaki és kikapok.

most pedig képtelen vagyok elmenni :/ akkor sikerült, jó gyorsan kapkodva és összeszorított szájjal. mostmár egyáltalán nem, pedig saját lakásunk van bezárva, a párom nagyon jó, szeretjük egymást és tud erről. de nem megy. csak ha be vagyok takarózva, sötét van és zárva van az összes ajtó a lakásban :( ez már teljesen tönkreteszi a kapcsolatunk mert ő többre vágyik ennél de egyszerűen akármennyire is élvezem, nem megy mert eszembe jut hogy mindig bujkálnom kellett és szinte hallom e csengőt hogy anya meglátogat váratlanul.

szóval lett volna pénzünk saját szobára, egy fallal szét lehetett volna választani, még elkölöt9zni is tudtunk volna csak az macera lett volna... hiába kértem anyát azt mondta minek? talán nem szereted a hugodat? dobjam ki a kukába vagy mit csináljak szerinted? és hasonlók... (ő szerintem 2x szexelt életében, amikor minket megcsináltak...apa volt az első, házasság után, és hugommal volt terhes amikor elhagyta,azóta sincs senkije...)

de mit tegyek? ez egyikünknek sem jó így és mérhetetlen dühöt érzek anyám iránt aki nem értette meg hogy igenis, egy kamasznak szüksége van magánéletre...


2011. aug. 21. 17:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Ez így koknkrétan nem anyukád hibája.....

Magadban is keresd..

Nekem is egy szobám volt a növéremmel.Még sincsenek ilyen gondjaim...

Szerintem szállj magadba,meditálj,lehet egy szexológus tudna segíteni.....

Te túl parázod ezt a dolgot,vagy nem is tudom.Na meg ha nem is mész el minden alkalommal az sem baj.Lényeg hogy a szex jó legyen.

Ez az én egyéni véleményem......

2011. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Én a bátyámmal voltam egy szobában és mégsincsenek ilyen gondjaim. Szexológust javaslok én is.
2011. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
ha én nem megyek el a párom sem tud :/ azt mondja úgy nem megy neki hogy én nem élvezem.
2011. aug. 21. 17:27
 4/22 A kérdező kommentje:
de ti hogy oldottátok meg?? én sosem voltam 2 percnél tovább egyedül
2011. aug. 21. 17:28
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég sokszor nem volt otthon, haverjaival volt, aztán a barátnőjével. De sokszor ugyanígy takaró alatt.
2011. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

Itt VELED van komoly baj, nagyon sok fiatalnak nincs lehetösége arra, hogy egyedül legyen. Menj minél elöbb terápiára, mert másként nem tudsz rendebejönni.

Egyébként lehet, hogy forditva van a dolog, anyukáddal van bajod és ezzel magyarázod csak.

2011. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj,de ez butaság(ezért anyukádat hibáztatni).Mindig az élethelyzet hozza,hogy te mihez hogy viszonyulsz.Lazulj el,és add át magad az eseményeknek...
2011. aug. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Orális szexet próbáltátok már?Nekem az elején csak úgy sikerült.
2011. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Óóó pont ugyanez. :D Szerintem fantáziátlan voltál, öcsém egyfolytában itthon volt, sose voltam egyedül, de bárhol tudtam maszturbálni a lakás különböző pontjain, csöndben, és senkinek se tűnt föl. Van egy csomó zug, ahol nem zavar meg senki tíz-húsz percekre vagy több. Szerencsére már felnőttünk és merünk nyíltan beszélni, szóval van, hogy öcsm mondja, hogy fel akarja hozni a nőjét és lépjek le, vagy fordítva.

De nem is kell ezt túldrámázni, szerintem kicsit töprengj el magadban, hogy jólvan eddig nem ment könnyen a masztizás, de most már mehet. Ne azt nézd, hogy mit tett tönkre benned anyukád, mert szerintem ezt nem direkt csinálta, hanem hogy most mik a lehetőségeid?

Ha semmi sem javul, akkor meg szexuálpszichológus...

20L

2011. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valamelyik trollnak a kérdése :D
2011. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!