Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült beilleszkednetek...

Hogy sikerült beilleszkednetek? Lettek új barátaitok?

Figyelt kérdés

Párommal most költözünk majd el Győrbe, jelenleg Borsod megyeiek vagyunk.

Ott vásároltunk házat, illetve neki már van is munkahelye, én meg majd megpróbálok valamit keresni.

Aztán már most félek előre, hogy milyen lesz ott, hiszen senkit nem ismerünk, totál egyedül leszünk ketten:S

Se barátok, se rokonok:S


2011. aug. 21. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha lesz munkahelyed, ott találhatsz barátokat.

Nekem sajnos nem nagyon sikerült, mert mióta a páromhoz költöztem, nem tudtam állandó munkát találni, csak pár hónaposat, ennyi idő alatt meg nem tudtam szorosabb barátságokat kötni. A régi barátok meg a távolság miatt eléggé eltávolodtak tőlem.

Úgyhogy szórakozni a férjemmel járok az ő társaságába, ők meg elfogadtak, de azért inkább hozzá húznak, vele barátkoznak. Neki van állandó munkahelye is, ott is vannak barátai. Én meg kicsit azért magányosnak érzem magam nagyritkán.

2011. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

He elkerülsz munkahelyre ott bizosan találni fogsz:). Itt is ugyanolyan emberek laknak.

Amúgy nekem lettek, sikerült beilleszkedni.

2011. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én és a lányom ketten vagyunk a világban, nincs rokonunk, egy-két baráti házaspár van csak nekünk is.

Meg kell szokni, hogy csak magadra számíthatsz.

2011. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De jó neked:) Én is Győrbe akarok költözni vagy a közelbe:) Barátnőm lakik ott nekem:) Ne félj, nagyon jó hely:D
2011. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!