Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Vannak férfi barátaito...

Tinker Bell kérdése:

Csajok! Vannak férfi barátaitok? Mennyire féltékeny emiatt a párotok?

Figyelt kérdés

Elmondtok otthon mindent, hogy mikről beszélgettetek éppen, vagy emlegetitek a párotoknak a haver poénjait?


Hogyan viseli ezt a párotok?


2011. ápr. 6. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik legjobb barátom pasi. Eleinte volt finomabb féltékenykedés, de összehoztam őket, hogy megismerjék egymást. A haverom sokat segített is az - immár - férjemnek kisebb ügyekben.

Már nincs semmi gond kettejük között, akár ott is aludhatok a haveromnál, a férjem ismer mindkettőnket és bízik bennünk.

Sőt, volt olyan, hogy úgy volt, értem jön, de annyira hullafáradtan esett haza, hogy felhívott, hogy ha a haveromnak nem gond, aludjak ott és reggel elhoz, de most már annyira kóma, hogy inkább beesne az ágyba.

2011. ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Volt, de minden egyes kapcsolatban meg szakítottam velük a barátságot, mivel én is azt kértem páromtól, hogy akikkel előttem találkozott azokkal ne tartsa a kapcsolatot, mert nem vagyok benne biztos, hogy csak barátok voltak. Így megállapodtunk hogy ellenkező nemű barát nincs. Én elvagyok nélkülük és ő is. Így nincs veszekedés, féltékenység.
2011. ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én mindig jól kijöttem a fiúkkal, és volt pár fiú barátom. Nem mindegyik párom viselte ezt jól.

Nyílván nem azzal mentem haza, hogy áradoztam róluk, de nem is volt tabu téma.

Szóval ez tényleg pasi-függő, vannak olyan típusok, akik pl. féltékenyek lesznek, és meg is értem. (A féltékenység mértéke a nem mindegy.)

Valószínűleg én sem örülnék, ha a barátom mindig a lány barátnőivel lógna, és fülig érne a szája, amikor hazajön:)

Mondjuk mi mindent megbeszélünk, nálunk nem szokott probléma adódni ilyesmiből.

2011. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én olyan fajta lány vagyok, aki jobban kijön a fiúkkal, így a barátaim / haverjaim túlnyomó része srác, a barátom ismeri őket, és nem féltékeny, mert tudja, hogy nincs oka rá. Sok olyan jó haverom van, akit általa ismerek, sokszor közösen megyünk mindenfelé, de ha a barátom épp nem ér rá, akkor nélküle megyek (természetesen ő is akkor megy nélkülem bárhová, amikor akar, és mindig szólunk egymásnak, hogy hová megyünk és kikkel). Nincs oka féltékenykedni, és nem is teszi, ez fordítva is így működik. Veszettül szeretjük egymást, de 100%-os a bizalom köztünk. :)

22/L

2011. ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vannak bőven, de a férjemnek is lány barátai. Sőt, az én barátaimmal is összehaverkodott. Az egyik lány azon az útvonalon dolgozik, amerre hazajár, így sokszor hazaviszi, hogy ne kelljen buszoznia. A barátnőm nem győzi dicsérni, hogy milyen rendes, én meg örülök, hogy jó viszonyban van a barátaimmal.
2011. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én valahogy mindig jobban kijöttem a fiúkkal, mint a lányokkal. Van egy-két fiú haverom, de ha Páromnak lenne lány barátja, azt lehet nem nézném túl jó szemmel...(Tudom, hogy ez nem igazságos, de mégis így érzem.)De igazából a Párommal beszélek meg szinte mindent és a legjobb barátom amúgy azért mégis egy lány.
2011. ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van egy férfi barátom, de a párom nem örül neki. Volt már ebből vitánk, megmondtam hogy miatta nem fogok több éves barátságot eldobni, de sajnos így is féltékeny, így most már inkább nem számolok be neki róla, hogy beszéltem vagy találkoztam a barátommal, pedig nagyon nem szeretek hazudni.
2011. ápr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Éppen én is abban a cipőben járok, mint Többetek. Mindig is jobban kijöttem a fiúkkal mint a lányokkal, emellett vannak lány barátaim is.


Régóta vagyunk együtt a Párommal és mindig eljátssza(szerencsére nem sűrűn, kb. két évente) azt, hogy rájön a féltékenykedés. Most is ez történt és még én érzem rosszul magam, pedig még csak gondolni sem gondoltam bármilyen más kapcsolatra a haverral mint barátság.


Tudja jól, hogy imádom és Ő a mindenem, mégis ilyenekkel készít ki!


Pedig a sok év alatt rájöhetett volna, hogy soha senkire nem cserélném le!


Mit kezdjek vele? Szakítsak meg minden kapcsolatot a haverral? Vagy titkolózzak?


Nagyon őszinte ember vagyok és nem bírom ki, hogy ne számoljak be neki a napomról, amibe néha-néha a haver is beletartozik....


Annyira nehéz!


Köszönöm a válaszaitokat!

Jöhetnek még!

2011. ápr. 6. 12:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Van egy pasi haverom, a páromnak is vannak lány barátai, de nem vagyunk féltékenyek. De nem is engedünk még halvány gyanút sem felmerülni: nem járunk el egymás nélkül a másik nemű baráttal szórakozni, nem is hívjuk el sehova, csak ha a másikunk is tud jönni (kivéve ha az adott barátunknak valami sürgős segítségre van szüksége valamiért és nincs idő megvárni a másikat) és semmilyen téren soha nem helyezzük előtérbe a másik nemű barátunkat, mint egymást.
2011. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok férfi ismerősöm van. Igazi barátnak egyiket sem tartom, de nagyon jól elvagyok velük. Összejárni nem szoktunk, valakikkel interneten tartom a kapcsolatot (régi iskolai "barátok"), a kollégákkal csak munkahelyen, esetleg közösségi oldalon pár szóban. Nagyon zavarja a dolog, pedig én előre megmondtam, hogy ilyen vagyok; a nőkkel sosem jöttem ki különösebben, nincsenek barátnőim sem. Volt, hogy bedühödött, mert egy kollégám ráérő percében leült mellém az asztalomhoz és beszélgettünk. Látta és utána kiverte a hisztit, mintha a kolléga ölében ültem volna, vagy valami más konkrétum. Ilyenkor kiakadok rajta...

Anno azt mondta, megérti, nem zavarja, most meg már mintha elfelejtette volna ezt...

Én tényleg nem tekintek másként a fiúbarátokra, aki tetszett pasiba, azzal sosem tudtam haverkodni.


Már egy ideje inkább el sem mondom, épp melyik kolléga állt le velem dumálni és miket mondott, mert csak hisztizne... Őszinte akarnék lenni, de ha nem tud felnőttként állni a dolgokhoz, én sem fogom egyenrangú partnerként nézni őt. Ha véletlen mesélek egy poén, amit egy férfikolléga mondott, már húzza a száját... :S Nehéz ügy...

22L

2011. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!