Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Vannak barátaitok?

Testépítők! Vannak barátaitok?

Figyelt kérdés

Azért kérdem,mert én egy ilyen "kötött hobbi" mellett nemigen tudom tartani a kapcsolatot a régebbi barátaimmal.Nem értik hogy ez nekem fontos.Néha jól jönnének a haverok,barátok,néha meg azt érzem hogy hátráltatnának.

Ti meg tudtátok ezt oldani?


2011. okt. 21. 17:02
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:
97%

nem világos számomra hogy miért ne tudnád tartani a kapocslatot azért mert heti pár alkalommal elvagy foglalva a súlyemelgetésével.

benned van a hiba ha nem tudsz rájuk időt szakítani. a testépítés nem kifogás erre.

2011. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2011. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Heti négy óra edzés miatt nem tudod tartani velük a kapcsolatot?

Furcsa, de nekem segített is kiszelektálni azokat, akik nem az igazi barátaim. Akik csak annyit láttak bennem, hogy el lehet menni vele bulizni (amit igazából sosem imádtam) azok persze megsértődtek amiért nem megyek minden héten beállni, és hányni valami szar helyen. Akik pedig igazából jelentenek valamit, azoknak ez nem gond.

2011. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 De Puta Madre ***** válasza:
100%

Első! Itt nem erről van szó. Egy testépítőt igazán csak egy másik testépítő ért meg. A gondolkodás, elszántság miatt.. Más nem igazán tudja felfogni, igazán érezni azt, hogy te mit miért csinálsz, mennyi áldozatot hozol a célod eléréséért..

Hogy a kérdésre válaszoljak: nem sok.

2011. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 dirtboy ***** válasza:
92%

De Puta Madre

első vagyok /Dirtboy/

nem írtam le de én is testépítést csinálom és volt hogy hónapokig heti 6edzésem volt,e mellet nem 3óránként ettem hanem 1,5 meg 2óránként és 1,5órás edzések voltak,vannak.

na szóval továbbra sem értem hogy miért nem tudja tartani a kapcsolatot a barátokkal,nekem simán megy meg ment.

2011. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 De Puta Madre ***** válasza:
Persze, de amit írtam ne úgy értsd, hogy mindenkinél ez van.
2011. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hello!

amennyiben versenyszerűen űznéd,amit kétlek néhány dologrol le kéne mondanod a fejlődésed érdekében,és az ehhez szükséges bioritmus kialakításához.pl.:ordenáré bulik,többnapos kimaradások,pia,drogok,tartós utazások,stb...

ha ez nem áll szándékodban,inkább elősegíti az ismerkedést ha jó időben jársz le edzeni,pl suli után amikor a fitalok többsége edz.

2011. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

dirtboy: végre megvagy! :)

Miért vetted le a neved? Szerettem olvasni a véleményed - bár néha sejtettelek 1-1 válasz mögött.


Kérdező: nem vagyok testépítő, de egyetértek, aki azt írta, hogy hadd szelektálódjanak csak. Tudod, ahol fát vágnak, hullik a forgács. :)

2011. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 dirtboy ***** válasza:
66%

.Cyan. megtisztelő hogy szeretted olvasni az írásaimat /már ha jó értelemben érted/.


azért vettem le egy időre a nevem /már nem először/ mert azt tapasztaltam megint hogy kezdenek rám szállni és szándékosan kötekednek velem.

mióta nincs kint a nevem ez megszűnt azt megjegyzem.

de majd nemsokára megint kint lesz.

2011. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze, h úgy értettem. :)
2011. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!