Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjük meg a feleségemet?

Mivel lepjük meg a feleségemet?

Figyelt kérdés
A kislányommal "anyu napokat" szervezünk, mert az utóbbi időben szegénynek elég stresszesek voltak a napjai.
2011. aug. 21. 21:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%

Ha tudsz főzni valamennyire csináljatok egy finom vacsorát a feleségednek, a lányod is segíthet! Esetleg a lányotok rajzolhat valamit az anyukájának, szépen megterítetek, egy kis zene, néhány mécses! Utána megnéznéznétek a kedvenc filmjét (vagy ha nem is a kedvencet, olyat, amit mindhárman szívesen megnéztek).

Utána a kislánynak közösen mondtok egy mesét és alvás.


Te pedig ha tényleg szeretnéd megkoronázni az estét, csinálj egy közös fürdőt, meleg víz, habok, pezsgő vagy bor, a vacsoraasztalról a mécseseket be lehet vinni a kád köré. A többi a fantáziátokra van bízva!

Szerintem biztosan örülne ennek a feleséged, meghatódna, boldog lenne, lazítana egy kicsit, feltöltődne, szóval minden. :)

16/L

2011. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kb. négy éves lehettem, apa hozott el az oviból, és azt mondta, most nagyon fontos, hogy megtanuljuk ezt a verset, ez a mi titkunk lesz, hogy megtanultuk, de ha anya megjön, el kell neki mondanom, így köszönjük meg, hogy ilyen jó anya. Nagyon izgalmas kis titok volt, a fotel mögött elbújtunk (pedig nem volt otthon senki), és kb. fél óra alatt megtanított nekem egy könyvből egy gyönyörű verset, arról szólt, hogy anya mennyit dolgozik értünk (volt benne egy rész, hogy "fáradt keze", és még gondoltam is, hogy anyának nem is fáradt a keze, gyönyörű puha keze van). Amikor anya megjött, és lerogyott a székre, akkor apu megbökdösött, hogy kezdhetem, és elmondtam a verset. Anyám zokogott, apám úgyszintén, és mindenki megölelgetett, megpuszilgatott mindenkit, és én nagyon örültem. 25 éve volt már, de még mindig kedves emlék. Apám nagy cinkos, sokszor kitalált ilyesmiket.
2011. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

21:38


Ez is jó ötlet, aranyos vagy :)

2011. aug. 21. 22:35
 14/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát.
2011. aug. 21. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!