Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek apumtól, vagy nem tudom...

Félek apumtól, vagy nem tudom ez mi, tippek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

ha süt a nap,apu szeret pucérkodni.este ha lemegyek a konyhába vagy valami,és apu ott van,pucér.eddig nem nagyon zavart,mert kissebb voltam,és fele ennyire szégyenlős.de már félek lemenni este inni,ha esetleg lemegyek,előtte fentről hallgatom hogy horkol-e.ha igen,gyorsan lefutok,beszerzem ami kell,majd gyorsan vissza.

mit lehetne tenni?beszélni nem merek vele erről,de már nagyon kéne valami.:S


2011. aug. 21. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Anyuddal nem tudnál erről beszélni?
2011. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát pedig attól jobb megoldás minthogy el mondod neki ne meztelenkedjen jobb nincsen! Ez van! Meg kell tanulni kommunikálni...
2011. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már anya is mondta neki,dehát..az a legnagyobb baj,hogy már ők sem úgy vannak mint régen,nem értik megy egymást.
2011. aug. 21. 23:38
 4/13 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van, úgy látszik valakinek ez természetes :D megoldás: nem nézek oda.
2011. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát ne nézz oda... félni meg nem kell, ha őt nem idegesíti. Csak lazán vedd... menjél le te is meztelen xdxdxd
2011. aug. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát azert az nem egymasmegértés szintje, hogy "figyelj, ne menj ki a kozos helyisegekbe meztelenul!". Ez egy egyszeru bovitett mondat, nem kell joban lenni hozzá, hogy értse a masik.:D

Egyebkent szemeremsertes, amit csinal apukad. A kamasz lanya elott meztelenul mutatkozni olyan, mint egy idegen kislany elott. Bántalmazásnak számít.

2011. aug. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát az én apám hülyének nézett volna ha ezért szólok neki, nála ez annyira természetes. ha meg szeméremsértést emlegettem volna, még kis is röhög valószínűleg. és én érezném magam szarul hogy ilyen gondolataim támadnak :D
2011. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"hát az én apám hülyének nézett volna ha ezért szólok neki, nála ez annyira természetes. ha meg szeméremsértést emlegettem volna, még kis is röhög valószínűleg. és én érezném magam szarul hogy ilyen gondolataim támadnak :D"


Hulyének nézett volna, Te éreznéd magad szarul... ezek a bantalmazas jelei.

Nem termeszetes, nem egeszseges dolog ez, igy erezni Magad.

És ezt a szuleid okozzák.

2011. aug. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
sosem bántalmaztak szexuálisan. egyszerűen nem értené mért szólok bele hogy ő hogy járkál, szerintem fel sem merült benne hogy ahogy idősödtem ez kényelmetlen lett számomra. pont amiatt mert nem azért járkál így hogy mutogassa magát.
2011. aug. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

félsz, mitől? nem láttál még farkat?

mondd meg neki, hogy zavar, aztán kész.

2011. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!