Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne kíméljetek! Hisztis feleség...

Ne kíméljetek! Hisztis feleség vagyok, vagy jogos a szomorúságom?

Figyelt kérdés

Nem is dühös vagyok már, inkább csak szomorú.


Ezek az állapotok évek óta tartanak.


7 éve vagyok együtt a férjemmel, 5 éve vagyunk házasok.


A problémám az, hogy Ő nagyon be van gubózva. Évek óta.


A munkája a hobbija, ami nem is lenne baj, de ahogy haza jön, egyből a munkájával foglalkozik. Hétvégén is, hajnali 2-ig kb.! Mellőzve vagyok. Semmi más téma nem érdekli, csak a munkája. Se rólam, se a háztartásról, se a gyerekekről NEM beszél.


Kissé igénytelen a külsejére. Többször, finoman szóltam neki, de nem hajlandó változtatni.


Soha nem megyünk sehova, de soha (!!), szó szerint. Ez engem nagyon bánt.


Persze megmagyarázni nagyon megtudja. Elmélete mindenre van.


Egy vicces eset is akad: tudja, hogyromantikus lélek vagyok. Erre a Barátok Közt alatt kérte meg a kezem. :S


Elmondom, hogy mire vágyom, még sem teszi meg. Miért?


Ti ezeket meddig tűrnétek? Hány évig még? Mit tegyek, ha a szép szó és az idő sem hat?


Szeretem Őt, de nem érti meg, hogy ezek nekem fontosak. Már nagyon rossz. Depresszív sárkány lettem.


Fiatalok vagyunk még.


Jah és: nem iszik, nem gépezik, nem dohányzik. Ez a mai világban kincs. Ezért ezeket illik eltűrnőm, ugye?


2011. aug. 22. 03:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, menj nélküle. Mi egy nyomorult moziba nem tudtunk elmenni, mert a gyerekek természetesen az apjukkal is szerettek volna közben lenni, nem csak mindig az anyjukkal. De az én drágám csak dolgozott, és dolgozott. A vége az lett, hogy elmentünk nélküle. És jól is éreztük magunkat, ő is dolgozhatott. Elmentünk máskor is. És ő addig is dolgozhatott. Aztán jött velünk. Most már kisebb kirándulásokra is el tudjuk csábitani, és kapaszkodj meg, még jól is érzi magát. :)))) És igy már én is felhőtlenül tudok örülni, hiszen már a pihenés kurta perceiben is velem van az a férfi, akit mindennél jobban szeretek.
2011. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az exem is ilyen volt mint a te férjed, mi szétmentünk. Most még rohadtul fáj a szakítás, de ha együtt is maradunk, nálunk se fejlődik semerre a kapcsolat. Tudom, hogy talán megkérte volna a kezem, aztán így éltünk volna mint ti...
2011. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!