Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek beteg vagy csak...

Szerintetek beteg vagy csak iszonyatosan lusta ember?

Figyelt kérdés

A nővérem vőlegényéről van szó,nevezzük Zolinak.

35 éves.

Nem dolgozik,mert azt mondja képtelen felkelni 11 óránál előbb. De ugye szüksége lenne pénzre mert csak a nővérem(nevezzük Katinak) dolgozik. Egy ismerősük szólt,hogy Zolit felvenné dolgozni építőiparban ha érdekli.(csak belső építészettel foglalkozik) De Zoli felvetette hogy mi lenne ha ő vinné a munkásokat kocsival,és a munka végzettével értük menne.Az ismerős ebben is benne volt.De amikor meghallotta hogy reggel 6-ra már mindenkit el kell szállítania,inkább nem kért a munkából.Majd kapott én szóltam neki,hogy lenne munka egy cukrászdában.Süteményeket kéne szállítani a megfelelő helyekre.Természetesen már hajnalban kel kezdeni a melót,hogy a cukrászdák nyitásakor az összes sütemények kint legyenek..Zoli megkérdezte,hogy nem lehetne hogy csak délben viszi ki?? Kati állandóan mondja neki hogy menjen dolgozni,de nem nagyon erőlteti magát.

De ez csak az egyik..

Katinak sem segít.Kati sokat dolgozik.Amikor hazamegy akkor otthon is főz,mos,takarít,mert Zoli arra sem képes,hogy a bögrét amiből kávét iszik a mosogatóba tegye.

Elromlott a mosógépük.Így Kati hozzám hozta a mosni való ruhákat minden hétvégén.Arra nem képes a pasas,hogy segítsen neki,hogy a 3 zsák szennyest ne egyedül cipelje fel a harmadikra a tesóm.Kati majd megszakad,ahogy hozza fel a zsákokat,és Zoli addig elmegy a pizzázóba vagy mekibe..Nem jön fel mert nincs lift,és ő piszkosul el van fáradva.Amióta tudjuk hogy ne segít neki cipekedni,inkább lemegyünk mi és segítünk..

Van egy bátyánk aki vidéken lakik.Ő havonta egyszer hétvégén mindig meghív engem is Katit is családostul egy hétvégi pihenésre.Ilyenkor lemegyünk pénteken és vasárnap jövünk haza.Semmit nem kell csinálni csak pihenni,jól érezni magad.De ott is úgy viselkedik mint aki 20-24 órákat keményen árkot ásott volna.

Lejönnek pénteken este 6-kor,és már dől is a kanapéra,hogy ő piszkosul fáradt,de tudna aludni.A sógornőm utálja ha valaki beszélgetés közben bealszik,így inkább mondja hogy menjen a hálószobába és ott aludjon..

Zoli már 7-8 órakor úgy alszik mint a tej.Reggel 10-kor már kérdezgetjük Katit,hogy megvárjuk Zolit a reggelivel vagy reggelizhetünk-e,mert nem nagyon halljuk hogy ébredezne.Ilyenkor Kati felkelti,és nagy nehezen tök álmos fejjel kijön hogy reggelizzünk.Délután 2-kor bejelenti,hogy neki aludnia kell mert álmos..és képes aludni este 8-ig..HA megyünk sétálni a tóhoz ő inkább kimegy kocsival és ott vár minket..De nem jön gyalog mert olyan messze van...(gyalog fél óra séta)

Állandóan nyafog hogy nincs pénz,de dolgozni nem akar..Simán elnézi,hogy Kati eltartja.A bátyám már mondta Katinak,hogy Zoli egy lusta disznó,és hagyja el,mert csak perselynek nézi..Kati helyesel is,és állandóan mondja,hogy ez a kapcsolat nem fog örökké tartani..De mégis úgy pitizik neki ,hogy ezen kiakadok.

Én általában nem szólok bele senki életébe,hiszen mindenki úgy él ahogy akar.De 3 hónappal ezelőtt én sem bírtam megállni hogy ne szóljak.

Szinte semmit nem csinál mégis állandóan nyafog hogy ő mennyire fáradt.

Én egy lusta disznónak tartom..A bátyám is,de a sógornőm szerint inkább beteg csak nem tud róla..Szerinte a vérnyomásával lehet valami baja,mert kizárt hogy egy ember a nap 24 órájából 16-18 órákat aludjon..

Nos ti hogy látjátok??Lusta vagy beteg???


2011. aug. 22. 09:31
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
88%
Kurv@nagy ez a story!!!! :DD
2011. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Minden,csak nem mulatságos. komolyan,ha a pasim lenne kitolnám a szemét...
2011. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én kirúgnám. A nővérednek meg nem éri meg beszélni, mert ha eddig nem lépett, ez után sem fog. Adódik 2 munkalehetőség is, egyiket sem vállalja?? ÁÁ
2011. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%
Csalogassátok el hamburgerrel az orvoshoz XD
2011. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

ma 11:45

Tényleg viccesnek találod??

Én nem,mert szerintem nem csak lusta hanem egy kőbunkó ember..

Állandóan nyafog,hogy nincs pénze,de dolgozni nem akar..Sőt megsértődik ha valaki mondja hogy nem élősködni kell hanem el kell menni munkát keresni.

De mondjak valami rendkívüli érdekességet?? Az anyja kényeztette így el.Kati mesélte,hogyha nem látja nem hiszi el a következő szitut.

Elmentek a Zoli anyjához.Ott is rögtön a kanapéra dobta magát,hogy milyen fáradt.Az anyja meg gyorsan csinált neki valami desszertet és etette a 35 éves kölykét.Csak annyit kellett csinálnia,hogy kinyissa a száját..Amikor Kati ezt elmesélte azt hittem rosszul leszek..Én tuti megkérdeztem volna,hogy "ne rágjam meg helyetted??"

Vagy minimum vállon veregetem az anyját,hogy gratuláljak,hogy egy életképtelen élősködőt nevelt a fiából..A bátyám szerint úgy viselkedik mint egy kemotoxal befújt légy..

ÓÓÓÓÓÓ tudnék mesélni a hihetetlen dolgairól...

De már komolyan azon agyalok hogy mit kéne csinálni hogy végre kinyíljon a szeme,és dobja..

Sértegessem állandóan a pasast?? Vagy a bátyámmal támadjuk le állandóan a nővéremet??

Az ember jót akar a testvérének,és nem azt hogy így tönkre tegye az életét..

2011. aug. 22. 12:17
 16/24 anonim ***** válasza:
Visszapasszolnám anyucinak az ő pici fiát. Etesse, tartsa el, sőt szoktassa vissza pelenkára, hogy ne kelljen gatyát mosni rá. Nem hittem volna, hogy ilyen anya is van, aki így kibabrál a gyerekével. Sosem lesz belőle férfi.
2011. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

1. Ez a Kati egy idióta. Egy lábtörlő ember.

2. ez a zoli egy kihasználós semmitérő link lusta ember.


Én már második nap kivágtam volna a zolit, úgy hogy csak repült volna...


A Kati minek tartja ezt a link faszit? Talán gyémántot érő p*öcse van???? Én még akkor sem élnék együtt vele...egy gyémánt kolbászért sem kell megvenni az egész disznót, szóval...


Nem kamu ez a kérdés? Vagy tényleg ennyire legalja emberek vannak? :Ooo

2011. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Szerintem beteg. Velem is volt ilyen, egyszerűen nem bírtam ébren maradni. Úgy éreztem, nincs energiám, még hajat is bőgve mostam.


Mostanra ez elmúlt, a helyét átvette az éjjeli bagoly szindróma. Hajnali négyig nem tudok elaludni. Lefekhetek bármikor, csak bámulom a plafont. 11-12 körül kelek, tehát 7-8 órát alszom, ami normális, csak el van tolódva.


Irodai munkát végzek, napközben olyan lassan csinálom a dolgokat, hogy az hihetetlen. Nem jutnak el az agyamhoz a számok, elfelejtem, mit akartam. Egyszer hazahoztam a munkát, este 10-kor nekiálltam, hajnali fél kettőre kész voltam azzal, amivel máskor 8 órát pepecselek. Estére mintha felébrednék, úgy könyvelek, mint egy megszállott.


Zoli nem túlsúlyos, vagy nem szed valamilyen gyógyszert?

2011. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Hüh ez szomorú. Amit a kérdező mondott abban igaza van, anyukája egy élőhalottat nevelt a fiából. Mert azért számít a nevelés. Mondjuk nem tudom ezen már Kati hogy akar változtatni. Szerintem ebből már nem lesz semmi.


"Kár" hogy nem a kérdezővel van ilyen helyzetekben hogy jól kiossza. Csávót is sajnálom, de inkább Katit. Gondlom valamiért tetszik neki és reménykedik hogy csak megváltozik vagy ő megváltoztatja valahogy. Meg ugye pont most volt egy elég rázós kapcsolata. Aztán most rá még egy csalódás.


A csávó meg már nem hiszem hogy javulni fog, itt van a kérdező meg a nővére mindketten próbálnak segíteni neki, ő meg nem tesz semmit. 20on felül is nehezebb már változni de 30nál meg már még inkább. Max ha segíteni akar neki elküldi pszichiáterhez hátha az tud valamit, ő meg elhagyja.

2011. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Egy ilyen férfi egyáltalán hogy tud nőt szerezni magának, tesód ugyan mit látott benne? Más férfi a tenyerén hordozná a tesódat.
2011. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!