Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki hasonló helyzetben?

Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
nagyon rossz a kapcsolatom az anyummal. mindennap kiabál felesleges dolgokon , igy vezeti le a feszültségét munka után. minden egyes nap lemond, és nagyon kivagyok már. már a szökésen gondolkodom , nem bírom otthon. elég jóll tanulok,néha becsuszik pár rossz jegy,és remegve jövök haza. valamilyen tanács ?
2011. okt. 23. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Korod?
2011. okt. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bánomisén ***** válasza:
Mielőtt azt írom, amit egyébként nem szoktam, hogy szökj meg, attól talán észhez tér (de nem biztos! lehet, hogy még rosszabb lesz!), áruld el, légyszíves, hogy mennyi idős vagy és pontosan milyen fölösleges dolgokon akad ki az anyukád.
2011. okt. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
16 vagyok. kiakad olyanokon h szombaton később kelek fel,vagy 5 perccel később porszivozok,barátnőmmel kimegyek a városba 1 órára,rosszabb jegyet hozok. tudni kell h ami a háztartást illeti mindent én csinállok,ő még alig főz is . hetente 2x csak :/
2011. okt. 23. 14:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Anyukád nem igazán fog már megváltozni. Így kell elfogadnod.
2011. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
annyira rossz igy :/ alig enged valahova , rettentő szigoru annak ellenére h mindent megcsinállok ..:S
2011. okt. 23. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban az ilyen szitukat kötekedésként éled meg!
2011. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bánomisén ***** válasza:

Értem. Mielőtt megszöksz, előtte próbálj meg javítani az anyukáddal való kapcsolatodon. Beszélgess vele többet, esetleg csináljatok közös programot, ismertesd össze a barátaiddal. Ha többet osztasz meg vele az életedből és látja, hogy semmi gond, akkor ő is megnyugszik.


Kamaszlányok anyukái gyakran pánikolnak amiatt, hogy féltik a lányukat és ez bizony konfliktusokat szül. Ne rekeszd ki az életedből teljesen és igyekezz vele tisztázni ezeket a dolgokat. Végülis ő az anyukád, ennyit megérdemel. Nem rosszindulatú, csak félt.

2011. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tudom h félt,meg is értem ! de már olyan szinten kezel még gyereknek h ez már sok . tudom h még nem vagyok nagy,de azért már kicsi se . és nem kérek tőle semmi olyan dolgot amit ennyi éves korban ne lehetne meg engedni. és már teljesen idegbeteg vagyok tőle . nem lehet vele leülni normálisan beszélni , mert kiabálás lesz a vége ://
2011. okt. 23. 15:08
 9/9 bánomisén ***** válasza:
Akkor ne ülj le vele beszélgetni, hanem tényleg találjatok ki valami olyan közös programot, ami mindkettőtöknek jó és amikor ott vagytok, akkor beszélgessetek erről. Lehet, hogy egy "na, üljünk le megoldani" szitu nem válik be, de egy egyébként kellemes program közbeni beszélgetés igen.
2011. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!