Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről? Van...

Mi a véleményetek erről? Van még itt olyan kihasználható mint én? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki szerintem csak kihasznál. Régen nagyon jóba voltunk, de mára eltávolodtunk. Állandóan csak akkor találkozunk, ha ő ráér, de ha nekem akkor vmi programom van megsértődik. Most összevesztünk, megmondtam neki, hogy nem jó így. Elhatároztam, hogy végre a sarkamra állok, de annyira nem vagyok ilyen típus :(

Írtam neki sms-t, de másfél nap óta nem válaszolt, azon gondolkodom, hogy felhívom, nem szeretek haragban lenni senkivel, de nem akarom, hogy ez a kapcsolat megint csak arról szóljon, hogy kihasznál. Mit tennétek a helyemben?


2011. aug. 22. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem hagynám magamat kihasználni. Nem is táplálnék haragot. Más barátot/barátnőt keresnék.
2011. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

(fili)

Az ember sokat tud változni az életében. Te látod mi a hibád "nem vagyok ilyen típus" De legyél ne hagyd soha senkinek, hogy kihasználjon. Még adnék neki egy esélyt, hogy üljön le veled és mondjátok el egymásnak mi a probléma. Az a baj, hogy amai világ csak képmutatásra nevel, ha megmondod a véleményed, és nem frankó a másiknak már lép is. Aki lép az meg menjen a francba. Mert az ilyen nem barátnő. Mi lesz ha bajban szükséged lesz rá?

2011. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


az utolsó válaszolónak üzenem, hogy most volt életem legnehezebb féléve és nem állt mellettem :( habár ő azt állítja, hogy annál többet akkor nem tudott tenni, de én azóta már nem számítok rá :/ csak nehéz egy 7 éves barátságot elengedni

2011. aug. 22. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!