Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeházasodnátok pl egy...

Összeházasodnátok pl egy rendőrrel? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A rendőrök, katonák és egyéb egyenruhások, elég népszerűek a nők körében. Szerintem sokszor előfordul(hat) hogy kikezdenek velük. Mennyire csábulnak vajon el?
2011. aug. 22. 13:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt rendőr barátom.nem azért nem mentem hozzá mert ez volt a szakmája,más okok miatt.
2011. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem házasodnék. de nem a nők miatt, hanem mert csomószor van olyan hogy napokra vagy tovább el kell menniük ki tudja hova, egy rakás dolgot nem mondhatnak meg (pl volt hogy azt se lehetett tudni melyik városba mentek) vagy ha van valami probléma akkor őket küldik ki, az egész nagyon veszélyes és halálra aggódnám magam. de szerencsére nem mindenki gondolkozik így.
2011. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

az én párom mérnök és elég jóképű, elég sokan kezdenek ki vele, annak ellenére hogy nem egyenruhás....

semmi jelentősége nincs az egésznek...

én sosem féltékenykedtem, ha dzsorzsklúni felesége lennék, akkor sem tenném. az önbizalom hiányos nők ismérve a féltékenykedés, a hiba nem az egyenruhában van :D

2011. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem! Rendőr, katona, vasutas, tűzoltó /egyenruhások/ szóba sem jöhetne, bár a tűzoltókat maximálisan tisztelem.
2011. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szakma miatt csábulnak el aférfiak,hnem mert el karnak csábulni,nem mindegy hogy rendőr,fogorvos, nőgyógyász nők mindenhol vannak,ha szeret angelina joli se bvisz táncba ha nem akkor a sarki fű

szeres lánya is elviszi...

2011. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Erősen elgondolkodnék,hogy hozzámenjek-e,de nem azért,mert hogy elcsábul-e.Azért,mert minden nap azon gondolkodnék,este hazajön-e még,vagy már csak a halálhírét hozzák.
2011. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem nem olyan vészes a dolog.

Sokkal rosszabb az, ha fordított a felállás, szal rendőrcsajt akarnál elvenni pasiként.

Minden rendőr ismerősöm megmondja, h a legnagyobb qurvák a világon.

2011. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
nem önbizalom kérdése inkább egoizmus... (vagy is is) mert ha "olyan csodálatos dolog érte őt, hogy szóba álltam vele, akkor miért nem becsüli annyira ezt a drága kincset - engem - hogy másra is néz?" alias megalázza az egodat saját magad előtt. minél nagyobb az ego annál nagyobb a féltékenység.
2011. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

,,Minden rendőr ismerősöm megmondja, h a legnagyobb qurvák a világon."


hahahaha :-DD xD

2011. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha belé lennék szerelmes akkor minden gond nélkül. Ha nem vagyok szerelmes akkor nem érdekel milyen jó az egyenruhája. Ha a pasi normális, akkor nem kell félteni akármit dolgozik, és tapasztalatom szerint a rendőröket inkább lenézik ebben az országban... Különben sem úgy kell "férjet keresni" (már ez milyen csúnya szó), hogy melyiket könnyebb megtartani, nem kutyát veszel hogy az előnyeit, hátrányait nézd...
2011. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!