Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék talpraesettebb?

Hogyan lehetnék talpraesettebb?

Figyelt kérdés

A családomnak "hála" elég kevés az önbizalmam,mindenhez úgy állok hozzá,hogy nem fog sikerülni,kevés vagyok hozzá.Ezt sulykolták belém sok-sok évig,mert nem voltam kitünő tanuló mint az unokatestvérem és mindíg inkább elvonultam mintsem,hogy központi személyiség legyek.

Van párom és pár igazán jó barátom,ezzel nincs gond.

Viszont úgy gondolom túlságosan másokra támaszkodok,nem szeretek egyedül menni sehová,még vásárolni sem.

Szeretném ha önállóbb,talpraesetteb,magabiztosabb lennék,hisz ha majd dolgozok,akkor sem fog mellettem állni senki(szakács leszek).

Mit tanácsoltok?


2011. aug. 22. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
En is pont ilyen vagyok sajnos :( nem tudom ez ellen mit lehetne tenni. Max bizonyitani h nincs igazuk es ebbol ''taplalkozni'' folyamatosan.
2011. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Higgy magadban, a döntéseidben. Sz.rd le más mit gondol! Én családom ugyanez...egy jó dolog van, amit és ahogyan ők csinálnak, minden más csak rossz lehet. Egy ideje már teszek rá, de eleinte nagyon zavart.

29/F

2011. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A fóbiák legyőzésére a legjobb módszer ha szembenézzünk velük.Ami nem öl meg az megerősít ezért törekedned kell.A te életedet nem a családod éli.Egy nagy levegő és oda kell állni hiszen te annak ellenére,hogy a családod azt hitte nulla vagy mégis mertél álmodni elképzelted,hogy szakács leszel és megpróbálod meg válósítani.Álmodj tovább és érd el a céljaidat és idővel megerősödsz:)
2011. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok:S. Cukrász leszek. :D
2011. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor mások is vannak ilyen helyzetben.

Az a baj,hogy a sikereimnek nem tudok örülni,mert ráfogom a szerencsére,de a legkissebb kritika is rosszul érint és tönkrevágja azt a picike önbizalmam is.

Ha már nem köszönnek vissza valami üzletben akkor rögtön úgy érzem,hogy egy észrevehetetlen kis semmi,légysza

@r vagyok:D Ami nevettséges,tudom,mással is megesik,de mégis...ilyen hülye a felfogásom.

Mindíg kell a biztatás,hogy jó amit csinálok,mert ha nincs akkor sajnos a kételyeim az agyamra mennek.

De mgepróbálok máshogy hozzáálni,már kirakok valami önbizalomnövelő szöveget amit minden reggel elolvasok...vagy nem tudom:)) Köszi a válaszokat!

2011. aug. 22. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Te véletlen nem oroszlán vagy horoszkópilag? Pl azoknak kell mindig a visszajelzés ha jó, ha rossz... :)
2011. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mérleg vagyok:)
2011. aug. 22. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!