Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így velem?

Miért viselkednek így velem?

Figyelt kérdés
A családom folyamatosan bánt.A nyár utolsó napjáig dolgozom,szept. 1-jén úgy fogok beesni az iskolapadba,keményen végigdolgoztam az egész szezont,nem jártam buliba,nem kellett miattam szégyenkezniük.Az év végi átlagom 4,7 lett.Anyukám ezzel is nagyon elégedetlen volt,és mivel kiskorom óta úgy nevel,hogy csak a tökéletes a jó,én is elbizonytalanodtam magammal kapcsolatban.Soha nem mondta,hogy szép vagyok,soha nem dicsért,mindig többet és többet várt,soha nem mondott rám semmit.Most,munkámból kifolyólag olyan helyen vagyok,ahol nagyon sok fiú/férfi van,akiknek jól esik a közeledése,kinyíltam,flörtöltem,randizgattam a nyáron,persze okosan.De folyamatosan bánt,hogy elrontotta a nevelésem,meg ilyenek.Középiskolaváltást sem enged,pedig nagyon szeretnék,mert lenne olyan hely,ahol sokkal sikeresebb lehetnék,mint itt.Mit gondoltok,mit csinálhatnék?Teljesen tanácstalan vagyok.
2011. aug. 22. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
szard le anyádékat!
2011. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ne szard le oket!ultesd le,probáld meg elmondani neki oszintén,hogy mi bánt,mi a problémád,h mért ilyen veled?szerintem meg lehet beszélni!
2011. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát igen,pont azt próbálom csinálni :D újabban nagyonis jól érzem magam,de aztán...hazajövök és megríkatnak,pedig engem nagyon nehéz... :/
2011. aug. 22. 15:19
 4/8 anonim ***** válasza:

sztem nem tudod megbeszélni velük, maximum elfogadnak, főleg 18 felett, mert akkor nincs más választásuk..

az a legjobb, ha különválasztod a családod és "magánéleted" :)

2011. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt nehéz kivitelezni,de adhatnátok jó ötleteket (:...de ha kikapcsolom a mobilom,végighívja a barátnőim szüleit,betelefonál a munkahelyemre,addig zaklat,amíg el nem ér... szerintem ez szánalmas húzás tőle,és akkor még velem kiabál,hogy folyton égetem :/
2011. aug. 22. 15:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek,az én anyukám is ilyen.Gondolj bele én még csak 6.osztályba járok általánosba :O :(
2011. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem anyukád olyan, mint az enyém: Mindig tökéletes akar lenni... Amit tehetsz az az, hogy megpróbálsz kérni tőle egy időpontot, amikor megfelel neki is és neked is, hogy beszéljetek egy kicsit. És ha beleegyezik, akkor nyert ügyed van nála... Megpróbálod úgy megközelíteni a dolgot, hogy megértse, és elmondod neki, hogy mi bánt...
2011. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Abba is beleszól,hogy milyen barátom legyen.Akivel most vagyok,azt is folyton bántja,mert nem tetszik neki a foglalkozása! :D és mindig azzal jön,hogy elhidegülünk egymástól...hát mit vár,azt nem tudom.
2011. aug. 22. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!