Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így velem a...

Miért viselkednek így velem a szüleim? Miért mondják ezt?

Figyelt kérdés
Megbuktam év végén egy tantárgyból és a szüleim minden nap elmondták azóta hogy nem vagyok jó semmire és szégyenítem őket.Nem értem miért gondolják így, egyszerűen csak nem vagyok jó elektronikában, ez az egy tantárgy nekem nem megy.:S
2009. aug. 24. 15:37
 1/10 anonim válasza:
85%
beszéld meg velük,hogy nem e lehetne valakivel korrepetálni téged elektronikábol,mert ez a tantárgy nem megy neked.vagy nincs olyan osztálytársad aki segitene ebben,hogy jobban mennyen?vagy esetleg a tanárral nem tudnál beszélni,hogy külön orákat nem e tudna adni neked ebböl a tantárgybol?
2009. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha te vagy az aki két nap alatt akarja megtanulni az elektronika éves anyagát, akkor azért magadban is keresheted a hibát.. Nyilván a szüleid látják, hogy nem töröd össze magadat a jobb jegyért és csalódottak emiatt.
2009. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Azt szeretnék hogy mindenki dicsérjen téged, de mivel megbuktál így nem lehetnek rád büszkék. Persze van más adottságod biztos, amire büszkék lehetnének, de ők most ezzel vannak elfoglalva. Ne aggódj majd túlteszik magukat ezen!
2009. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok:D igen igazuk van tudom, de azért túlzás amit mondanak.
2009. aug. 24. 15:53
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy túlzás, de ha belegondolsz, ez nem csak arról szól, hogy nem vagy jó belőle. Ha így lenne, akkor jobban jönnél ki a dologból, de most komolyan gondolom a pótvizsgára akarod két nap alatt megtanulni az egészet. Most komolyan azt hiszed, hogy ezzel lehet takarózni, hogy nem vagy jó belőle? Ne sajnáld magad, szerintem az, hogy két nap alatt akarod megtanulni és közben a gyakorikerdesek.hu-n lógsz, mutatja, hogy nincs miért.
2009. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
37%
Mirét buktál meg? Mert annyira okos vagy? Én is szégyelném, ha a gyerekem megbukna...
2009. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

A szüleidnek ez nagyobb kudarc, mint neked.

valószínűleg úgy érzik, hogy ők ezzel nevelésből buktak meg.

Pedig tuti, hogy nem.Ők csak bíztak benned és most nagyon csalódottak, amiért ezt eljátszottad!

Nem akkor kell vakarózni, mikor már megbuksz, mert gondolom év közben is rájöttél, hogy neked ez nem megy. Miért nem kértél segítséget/korrep/?

2009. aug. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én is megbuktam egyszer matekból, pedig az még nem is volt olyan nehéz anyag. (8.os).

aztán anyám szépen lebaxott és fogadott nekem egy matektanárt, hogy sikerüljön a pótvizsgám.

ennek ellenére nem alázott, és nem szólt be semmit, sőt még nyaralni is elmentünk (persze nem jutalomból :D )

aztán sikerült a pótvizsgám, és jövőre diplomázok. :)


azért előbb kellett volna gondolkodni, nem pótvizsga után 1 nappal.... vagy mi..

2009. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért nem kértem segítséget mert nincs rá pénz.
2009. aug. 24. 19:28
 10/10 A kérdező kommentje:
17:15ös te minden dologban jó vagy a világon?:D Okos vagyok mert leérettségiztem 3 4es egy 5ös és egy 2es érettségim van, de ez a pótvizsga becsúszott^^
2009. aug. 24. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!