Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bírjam ki? Ti mit...

Hogyan bírjam ki? Ti mit tennétek? NAGYON SZERETEM ÉS BELEŐRÜLÖK!

Figyelt kérdés

Hogyan bírjam ki?

07.30.-án született a kislányom.

Totál depressziós vagyok.

Párom családjába bekerült állítólag, de én ezt sem hiszem el egy olyan baba, Aki nem azé, Akié valójában.

Párom már a terhességem idején is szemétkedett velem.

Babám meg fél mindentől és óránként kéri a cicit.

Párom kitalálta, hogy nem az Övé a Baba, pedig kié lehetne másé. Totál rá hasonlít.

Én jelenleg nagyon depressziós vagyok, tudom majd apasági vizsgálat megmondja az igazat, de most találtam egy képet Róla a Badoon, hogy "Szeretne találkozni egy nővel, 33-48 év között" ezt már nem bírom ki!!!

Ti mit tennétek???


2011. aug. 22. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Akkora zagyvaság az egész, hogy egy szót sem értek.
2011. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Párom családjába bekerült állítólag, de én ezt sem hiszem el egy olyan baba, Aki nem azé, Akié valójában. "


Ezt lefordítanád magyarra?

2011. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csináljon egy apaságit, ha kifizeti... legalább ez nem lesz kérdés.

Mindenki magából indul ki. A férjed is azért vádol téged megcsalással, mert ő félrekefél.


Mit tennék?? Összecsomagolnám a ruháit pár nejlonzacskóba, ráraknám a kinyomtatott társkeresős hirdetést, és az életben többé egy szót nem szólnék hozzá.

2011. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyjából annyi, hogy a pasi le akar falcolni, ezért kitalálta, hogy a gyerek nem az övé. Hirtelen nem kell a felelősség.
2011. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
elég zagyvaság de asszem értem a lényeget. a pasi nem szeret és a gyereket sem nagyon, már keresi helyetted a másik nőt. ez tény. hagyd el a francba.
2011. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon hasonlit a màsik kérdésre, ott is depresszióba esett egy kismama,akinek kislànya van.
2011. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Már az válóok, hogy társkeresőn csajozik melletted.Dobd ki a francba, még gyerekkel együtt is találhatsz rendesebbet.Azért fogja rád, hogy nem tőle van a gyerek, mert le akar lépni, és persze gyerektartást nem szeretne majd fizetni.Tedd hivatalossá a különválásotokat, élettársi kapcsolatból is el lehet hivatalos úton válni, ha tagadja, hogy övé a gyerek, akkor apasági tesztet kell csináltatni.Azt ne engedd, hogy megússza a gyerektartás fizetését!

Az ilyen szemét pasasokat kasztrálni kellene mindegyiket!Gyereket csinálni jól esik nekik, felnevelni bezzeg nem!

2011. aug. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17:41 - nagyon praktikus megoldást javasolt!
2011. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!