Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is, ha a párom...

Szerintetek is, ha a párom már egyszer becsapott, máskor is fog? Nagyon szeretem, de nem tudok hinni neki. Ha szakítok vele, beleőrülök. Hülye vagyok tudom.

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, pontosan miröl van szó, de EGY esélyt adnék még neki - ugyanis van olyan, hogy valaki hülye volt és nem gondolt bele, de ha még egyszer ilyen van, akkor vége-
2010. szept. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miben csapott be? Ezt azért fontos lenne tudni. De igen, az esetek többségében ha egyszer előfordult, többször is elő fog. Ha szakítasz vele, beleőrülsz. Ha nem szakítasz vele most, akkor meg fog alázni többször, lerombolja az önbizalmadat, visszaél a szereteteddel majd kidob, és úgy őrülsz bele. Melyik jobb?
2010. szept. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már odáig jutottál, hogy neten ismeretleneknek feltetted a kérdést, hát szakítsál.
2010. szept. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon köszönöm a válaszokat. Az első hozzászólónak köszönöm, hogy legalább a reményt javasolja.

A másodiknak teljes mértékben igaza van, de az ember sokszor a szívére hallgat, nem az eszére. Én is úgy érzem, ha már megtette még egyszer megteszi, szoktak adni utolsó esélyt.Elgondolkodtató amit írsz, jobb előbb, mint később.

Minek szenvedjek még többet?

Harmadiknak üzenem: Mivel nem akartam ismerőseimmel megbeszélni a dolgot, ezért itt kértem tanácsot. Hisz erről szól az oldal nem? Kicsit cinikusnak éreztem a válaszod, mindenesetre köszönöm.

2010. szept. 22. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!