Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleőrülök a hiányába, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleőrülök a hiányába, még mindig szeretem hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
2napja szakítottunk a barátommal, elhitette velem hogy szeret, örökké velem akar lenni, és soha nem tudna megcsalni.De sajnos ezek üres szavak pénteken bulizni volt és hazavitt egy nőt, akivel kavartak már régen.A csak ír az üzenőfalára és ez nekem nagyon rosszul esik.Miért tette ezt velem???Azt hittem könnyű lesz feledni ezt a 2hónapot, mert túl lettem egy 4éves kapcsolaton is ami 100szor jobb volt, de ha egyedül vagyok mégis ő jár a fejemben, nem tudom elengedni :(
2011. ápr. 28. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nehéz lehet. De idővel sikerülhet. Minél előbb keress más párt.
2011. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!