Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek kell fizetni az étteremb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell fizetni az étteremben, ha először mutatom be a barátomat a szüleimnek? A barát fizet vagy az apuka?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom,de szerintem ez miatt nem kell aggodnod,majd megoldjak ok. Amugy jobb egy jo koromporkolt galuskaval,tejfolos uborkasalata otthon. Sokkal hangulatosaBB,de ti tudjatok!
2011. márc. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki a meghívó. Kinek van önálló jövedelme?
2011. márc. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindkettőnek van jövedelme, az ebéd közös döntés volt, a foglalás az édesapám nevén van...

Nem az a lényeg, hogy kinek van pénze fizetni, hanem hogy hogyan illik, azt nem tudom :)

2011. márc. 5. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:

attól függ kinek a rokonai vannak többségben

ha te, a barátod, apukád, anyukád, esetleg tesod van jelen, akkor apukának illik fizetni, max a végén megkérdezheti barátod, mennyivel tartozik, amire úgy is azt mondják, semmivel

ha mindkét részről egyforma, akkor a szülőknek kell megegyezniük és illik a másik félnek "visszahívnia" őket máskor egy ebédre, amikor a másik fél fizet

2011. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem az apának de ha nagyon gavallér a barát akkor fizesse csak ő..)
2012. júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!