Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutassam be a szüleimne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam be a szüleimnek a barátomat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem és úgy érzem ő is.Evvel csak annyit akarnék elérni, hogy a barátom jöhessen hozzánk.Ne a parkba vagy máshol kelljen találkozzunk.Légyszi normális válaszokat!!:)
2011. okt. 25. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

- Apu, anyu, ő itt a barátom

- Csókolom xy vagyok

2011. okt. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 napietus ***** válasza:
77%

-Anyu, Apu, ő a Józsi. Józsi, ő az anyukám, ő az apukám.

-szervusz, Józsi.

-csókolom, x néni, y bácsi.


(kézfogás)

2011. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Miértvagyilyenbuta? ***** válasza:
60%
Ezzel....tanuljatok már meg magyarul írni.
2011. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Én az "ez miatt" és az "ÉN hogyan tudnák"-tól mászom falra :)
2011. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Az "evvel" is ugyanolyan helyes, mint az "ezzel". Mielőtt okoskodsz, nézz utána dolgoknak. :)

Kérdésre a válasz: készítsd fel a szüleidet, hogy szeretnéd bemutatni a barátodat nekik, majd jöhet egy sima bemutatkozás, ahogy már az előttem szólók is megírták. Nincs ebben semmi extra. :)

2011. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Pedig Délalföldön, Vajdaságban így mondják:

"ez miatt".

Magyarország sokszínű!

2021. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!