Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Korkülönbség! Belemenjek egy...

Korkülönbség! Belemenjek egy kapcsolatba vagy sem, nem ciki?

Figyelt kérdés
Én 23 éves lány vagyok,és van egy 20 éves fiú aki elég komolyan csapja nekem a szelet. Igazából tetszik is,meg minden,de nem túl fiatal hozzám? Annyira látszik rajta hogy hány éves... Még soha nem volt fiatalabb párom,nem tudom elképzelni hogy ez müködhet e.Valaki hasonló helyzetben mit tett,és mi sült ki belőle?
2011. aug. 22. 21:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem manapság egyálaltalán nem ciki, persze, nem tudom, milyen baráti társaság vesz körül. A három év szerintem semmi, és ilyen idős korban gondolom nem a házasság a cél, hanem hogy néhány hónapig, évig jól érezzétek magatokat együtt.


Egy 23 éves nő nem arra tervez, hogy pár hónapig, 1-2 évig elhülyéskedik a fiújával mint a tinilányok. Nem tudom kérdező, hogy te hogy gondolod, de ha szeretnél megállapodni, ne egy 20 éves szinte még kamasz srác mellett próbálkozz ezzel, mert nagyot fogsz csalódni.

2011. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Fuhh ez egy jó kérdés.

Mikor 21 voltam tetszett egy 18 éves fiú. Aranyos volt, jól éreztem vele magam, külsőleg nem is látszódott rajta hogy fiatalabb nálam. Magas volt, helyes arcú stb. Néha jól elvoltam vele, sokat lehetett vele beszélgetni, de máskor meg olyan gyerekes volt, hogy a hajam égnek állt tőle. Őt még az foglalkoztatta, hogy mikor tud jó alaposan berúgni a haverokkal, meg hogy ki mennyit hányt és még sorolhatnám, hogy hányszor volt hogy az jutott eszembe, hogy olyan mintha az öcsém lenne, nem tudok rá pasiként nézni.


Na de a válasz: cikinek ne ciki, de lehet hogy a viselkedésén látszódni fog fiatalabb nálad.

2011. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Amikor a férjemet megismertem, ő 26 volt, én 30. Azóta tíz év telt el. Két gyerekünk született.

Ti még mindketten fiatalok vagytok, így egyszer se birtos, hogy örökké fog tartani, és nem is kell így hozzáálni egy kezdődő kapcsolathoz.

Érezzétek jól magatokat és idővel úgyis elvàlik, hogy egymásnak valók vagytok-e?

2018. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!