Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csütörtökön meghalt a húgom,6,...

Csütörtökön meghalt a húgom,6,5 évesen, hogy lehet ezen túltenni magam?

Figyelt kérdés
Rákos volt, elég rég óta és csütörtökön feladta :( A dolgon csak ront, hogy én is pont ennyi idősen lettem rákos, csak más fajta, és én meggyógyultam, és most úgy érzem miattam kellett meghalnia. Tudom, hogy iszonyú nagy hülyeség, de egyszerűen nem tudom kiverni a gondolatot a fejemből. Annyira hiányzik és úgy fáj, hogy ilyen korán meg kellett halnia. Nem is magunkat sajnálom, ezerszer ekkora fájdalmat kibírnék, ha ő újra élhetne, hanem őt, amiért ilyen hamar véget kellett érnie az életének
2011. aug. 22. 21:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

őszinte részvétem :(

én úgy fogom fel a dolgokat, hogy mindennek megvan az oka! velem is történtek rossz dolgok, amiket a sors hozott. nem értettem soha, miért pont én.. és egyszer csak rájöttem! ezzel erősebbé tesz a sors, és vhol még "hasznát" veszed.

ha nagyon nehéz, gondolj ezekre a hozzászólokra, hidd el sokak gondolnák rád szeretettel!

szurkolok neked <3

2011. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
7%

ma 23:40 vagyok


én is keresztény vagyok, most olvastam, hogy te is. ne Istent hibáztasd!

ha keresztény vagy, tudhatod: az ördög azért jött a földre, hogy öljön, lopjon és pusztítson. ő az oka ennek, de te arra gondolj, hogy Isten már legyőzte őt, és te a fején taposhatsz!

sokszor nem tudjuk, hogy mi miért történik, de nem is kell megértenünk. legalább tudhatod, hogy a testvéred már jó helyen van

2011. aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
fogadd öszinte részvétem,imádkozom értetek! :(
2011. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
hát most semmi okosat nem tudok írni. Őszinte részvétem és kitartást! nem a te hibád!
2011. aug. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :(
2011. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
62%

Azok a lelkek, akik korán távoztak az Életből, azért jöttek, hogy megtanítsanak bennünket valamire, keresztülvezessenek valamin, amit velük/rajtuk keresztül élhettünk meg, ami nélkül az Életünk és mi magunk sem lehetnénk olyanok, amilyenek vagyunk. Gondolj arra tiszta szívvel, hogy miket kaptál a hugodtól, és légy nagyon hálás, hogy vele lehettél ebben a rövid időben és átélhettetek dolgokat. Lásd, ahogy most békében ragyog, és benned/bennetek él, ÖRÖKKÉ. :)

Adj hálát, hogy Vele lehettél eddig és kívánj neki nyugodalmat. Egyszer még találkoztok.

Erőt kívánok!!

23N

2011. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 macilány12 válasza:
szioka.öszinte részvét de most neked eröt kell vened magadon
2012. szept. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!