Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Furán érzem magam, állandóan...

Furán érzem magam, állandóan a régi dolgok jutnak az eszembe. Mit csináljak? Miért érzem magam rosszul?

Figyelt kérdés
1.Mikor ovis voltam,a szüleim sose olvastak esti mesét,és ez nekem annyira rossz :/ főleg ha visszagondolok,hogy az oviba mindenki másnap mesélte,hogy neki a szülei milyen mesét olvastak,meséltek lefekvés előtt nekem meg nem akartak.Anyu ezt válaszolta:dehogy olvasok,most már aludjál,reggel korán kell kelni :/ ez mindig eszembe jut,és szomorú leszek.2.barátnőmmel játszottunk nálunk,fent az emeleten,van ott 2 raktár szoba,főzőcskéztünk,anyum nem tudta,jött fel megnézni minket,barátnőm beleöntötte kályhába a paradicsomlét,rám fogta,majd barátnőm hazament,engem pedig apu elvert nadrágszíjjal,úgy,hogy bepisiltem,hiába könyörögtem neki,hogy ne,csak 5 éves voltam :/ 3.8 éven át piszkáltak az osztálytársaim,mert magas és duci voltam/vagyok.Meg volt egy lány,aki elvolt,hogy barátnők vagyunk,közben utánozott,és állandóan hazudott,már alig bírtam az utolsó hónapokat átvészelni velük,de most meg hiányoznak,azért,mert senki se köszön senkinek,pedig júniusban ballagtunk el.És ez annyira fáj,hogy nem élveztem ki az általános sulit,csupa rossz emlék.4.Nem vagyok jó tanuló,van egy nyelv ami nem megy,majdnem meg buktam belőle,de nemsokára itt a suli,ahol nehéz lesz+a tanárnő is nagyon szigorú,és már egy hónapja ezen görcsölök,hogy meg ne bukjak.Meg hát új osztálytársak,és annyira félek.5.idősebb barátnőmért odavannak a pasik,ezért nem is szeretnék menni vele szórakozni,mert nekem kellemetlen,hogy ő elvan fiúkkal,smárol(igaz a csaj,az egy...pasikat felszedi,dobja,még szűz,de már sok pasival járt)én meg csak állok és hallgatok,mert semmilyen témához nem tudok hozzászólni,ez is nekem kellemetlen,hogy feszült vagyok,nem tudom magam elengedni.Mit csináljak?Bocsi,hogy hosszú lett,de ha elolvastad és válaszolsz,akkor előre is köszönöm!15/L
2011. aug. 22. 23:21
 1/8 A kérdező kommentje:
most meg hiányoznak,azért,mert senki se köszön senkinek,pedig júniusban ballagtunk el-kicsit furán fogalmaztam,tehát az fáj,hogy senki se törődik a másikkal,azért volt pár rendes gyerek ott az osztályba,na ők hiányoznak :(
2011. aug. 22. 23:25
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

attól még nem k*va a barátnőd,hogy sok pasival csókolózik.van benned egy adag rosszindulat.

fogyj le,tegyél azért,hogy jobban nézz ki.a szüleit meg senki sem választhatja meg.én alig láttam az anyám 5évesen,mert mindíg pasizni meg szórakozni járt.most meg alkoholista.na bumm túléltem.

2011. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keress pozitív dolgokat.
2011. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a régi sebek mindig fájni fognak, de ha új jó élményeket szerzel, akkor könnyebb őket elviselni. Remek lehetőség áll előtted! Új közösségbe kerülsz, tiszta lappal indulsz. Próbálj kicsit nyitottabb lenni. Azt nem hiszem, hogy ne lenne véleményed a dolgokról. Amíg meg nem jön a bátorságod, addig legyél jó "közönség" mások beszámolóinál. És néha mondj magabiztosan valamit amiből látják, hogy érdekel a téma (Komolyan?! Wow! De komoly... stb) Bízz magadban! A nyelvtől pedig ne félj, hanem gyakorolj! Pl nézz filmeket az adott nyelven. Először nem értesz semmit, de néhány hónap elteltével rá se ismersz a nyelvtudásodra.
2011. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1.azt írtam,hogy kikezd a pasikkal,hülyíti őket,utána meg dobja őket,meg ilyenek.2.nem irtam azt,hogy fogyni szeretnék,szebb akarok lenni,nekem ez tökéletes ahogy vagyok.3.miért van bennem egy adag rosszíndulatuság???
2011. aug. 22. 23:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Probálj meg pozitívan gondolkodni,ne stresszelj,ugy is felesleges.Akárhogy volt,akármi volt elmult.Az meg hogy ök nem köszöntenek,sz.já rá.Az uj osztálytársak csak elejével lesznek ujak,megismered öket.Lehet jobbak lesznek ,mint a régiek.Esetleg találsz köztük barátnöt.

Azért írom mert én is így voltam,én se élveztem ki az általános sulit,(talán mert nem volt mint élvezni rajta),és gyakran stresszeltem,mondjuk engem nem érdekeltek a bulik,én a nyugalmat kerestem a rajzolásban,a könyvekben,a zenében...

Aztán lehet,hogy azért jutnak az eszedbe régi dolgok,mert most vmi uj veszi kezdetét.és az öregeket el kéne engedni,mert már elmultak,tul vagy rajta.Amugy nincs mitöl félni,a jövö is elmulik,és lehet nem is olyan vészes, lehet jobb mint volt.

2011. aug. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megpróbálok...:)
2011. aug. 23. 00:04
 8/8 anonim válasza:
Velem ugy szorakoztak a többiek általánosban hogy zacskot husztak a fejemre mert csúnya vagyok. Az ilyen dolgokat el kell felejtened.tudom nagyon nehéz én is csináltam. Először is keress valami hobbit vagy sportot ami lefoglalja a gondolataidat és egy kicsit megnyugszol Tőle és hidd el barátokat csak ugy tudsz szerezni ha mindig Önmagad vagy! m/26
2011. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!