Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szédülök állandóan és...

Miért szédülök állandóan és miért vagyok folyton rosszul?

Figyelt kérdés

folyton szédülök,de amikor lefekszek pihenni,abbamarad,de pl az előbb is felálltam az ágyról és úgy megszédültem hogy azt hittem,elesek.

és néha csak úgy hányingerem lesz,nem tudom mitől.

és minden pici apróságon felidegesitem magam

meg van olyan is hogy állok tök nyugodtan és elkezd remegni a lábam,mert már nem birom magam tartani mert annyira fáradtnak érzem magam

meg folyton azon kapom magam hogy állandóan a kezemet tördelem

mi ez és mikor fog elmúlni?

13L


2011. aug. 5. 19:42
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak alacsony a vérnyomásod, de azért mondd meg anyukádnak, hogy dokival egy vérvételre utaltasson be, mert ezek akár leukémia tünetei is lehetnek.
2011. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, kivéve a kéztördelést..nekem is az alacsony vérnyomást mondják. 14/L eggyüttérzek!
2011. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

hát az anyámnak tuti nem mondom meg,úgyis azt fogja mondani hogy egy fogyatékos elmebeteg vagyok úgyhogy oldjam meg magamnak

2011. aug. 5. 19:50
 4/43 anonim ***** válasza:

Ez igy most elolvasva idegrendszeri gyengeségre utal, ami változatos dolgoktól lehetséges, de egyik sem jelent jót.

Ha tovább folytatódnak a panaszaid fordulj idősebbhez, mégha meg is ijednek tőle, mivel okkal féltenének. Leírás alapján túlzásba vitt kábítószer használat is könnyen idevezet.

Magne B6 tablettát tudnék javasolni, sok víz, tea, semmi olyan ami nemkellene a szervezetedbe.

2011. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

én nem is drogozok :o

amúgy tudom hogy ez hülyeség de eszembe jutott hogy lehet hogy azért van mert sokat stresszelek?

2011. aug. 5. 19:55
 6/43 anonim ***** válasza:
Lehet sokkal egyszerűbb a megoldás, mint gondolnád. 99%, hogy nem kajálsz rendesen, és nem sportolsz. Ha ezeken változtatsz, akkor ez mind el fog múlni.
2011. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

Úgylátom sikeresen elérkeztünk a gondok okozójához.

Nem hülyeség, jó hogy eszedbe jutott ez azért van mert stresszelsz pontosan. A stressz okozza az idegrendszeri kimerültség minden tünetét.

Következő kérdés amit most megkell oldani:

Mitől stresszelsz?

2011. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

Már bocs, de milyen anya aki ilyet mondana a lányának??


Előfordulhat, h nem pihened ki magad eléggé, este korán feküdj le. Ne igyál kolát meg ilyen szarokat. Ne ülj minden szabadidődben a számítógép és a TV előtt. Mozogj, járj el futni ha teheted, valahova, jó görcsoldó. És érezd jól magad a bőrödben :) Hülyeségeknek tűnhetnek de nem is gondolnád mennyi múlik ezeken.

2011. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

ma 20:00


+1, sport és teljes étrend szükséges.

2011. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

amúgy pont a szüleim miatt stresszelek,állandóan cseszegetnek,az előbb is lementem inni,erre apám a képembe nyomta a sárga dinnyét.mondom fuj de büdös (gyűlölöma sárgadinnyét) erre anyám már elkezdett ordibálni hogy milyen hülye nyomorék vagyok -.-

és miattuk nem eszek rendesen,mert mindig cseszeget apám hogy milyen nagy seggem van ezért (mivel nem engedik hogy sportoljak) fogyókúrázni akartam és egésznap nem ettem semmit de este már nem bírtam tovább és bezabáltam egy csomó kakaós kiflit

meg itthon állandóan veszekedés van,nincs egy nyugodt percem,mindig vagy azt hallom hogy anyáméknak hogy bömböl a tv vagy azt hogy már megint egymással ordibálnak

komolyan mostmár a f.szom kivan

gyűlölök itthon lenni

2011. aug. 5. 20:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!