Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tudnék menni ha elmegyek...

Hova tudnék menni ha elmegyek itthonról?

Figyelt kérdés
Csak úgy kipróbálnám hogy megszökök és hogy mit csinálnának a szüleim és "barátaim". de hova mehetnék? volt vagy van is a csellengők műsor abba olyanok vannak hogy elmentek otthonról. ők hova mentek vagy mehettek? nem nagyon akarom ezt csinálni hanem inkább hogy hol lenne egy menedékhely
2011. aug. 23. 15:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"az első csavargó kirabolt és megvert"

És akkor még jól jártál!

2011. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
hát otthoni problémák ugy nincsenek vagyis vannak de az nem lényeg. igazábol azért mert azt veszem észre hogy senkinek nem kelek és kiváncsi vagyok hogy keresnének vagy sz@rnának le magasból. és ez van.
2011. aug. 23. 15:53
 13/19 anonim ***** válasza:
"Csak, úgy kipróbálnám, hogy megszökök..."szerintem ember nincs a földön, akinek élete során legalább egyszer eszébe ne jutott volna. Tudod, miért jó a család? Mert megvéd. Jó esetben.
2011. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
ja és akkor az utolsóra válaszolva igen velük. nem tudnak megérteni dolgokat és ez a reggeli felkelésem amit nehezen tudok hiába mondom hogy kell idő h felébredjek de ezt tárgytalannak veszik és nem hagynak hogy felébredjek. 16/F vagyok
2011. aug. 23. 15:59
 15/19 anonim ***** válasza:

Én több mint kétszer annyi vagyok, mint te, de emlékszem, hogy velem is ez volt, de olyan szinten, hogy már remegtem az idegtől, annyira nem bírtam. A reggeli hajcihő majdnem betette a kiskaput párszor, annyira belemásztak a magánszférámba, hogy szerintem azóta is viselem a nyomát, mármint pszichésen. És hiába mondtam volna bármit, akkor jött a "mit beszélsz hülyeségeket" duma. Most hogy már külön élünk, nincs velük gondom, megvagyunk és tisztelem őket, de tény hogy megkeserítették a gyerekkorom. Úgyhogy megértelek. Sokmindent sajnos nem tehetsz, el kell viselned, de tartsd szem előtt, hogy mit csinálnak jól és mit rosszul. Ne keverd a kettőt, hiába érzed úgy, gyűlölöd őket, tudd, hogy van rossz tulajdonságuk és van jó, mint mindekinek. A jót tanuld el, a rosszat felejtsd el. Valószínűleg nem arról van szó, hogy lesz@rnak, csak nem tudják kifejezni a szeretetüket, rengeteg ilyen szülő van. Még pár év, és lesz munkád, elköltözhetsz, de addig próbálj alkalmazkodni.

Kitartás! :))

2011. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Érthető ha elhanyagoltnak érzed magad. Az szívás. ee én akár mondanám is hogy gyere ide 1-2 napra elleszel mint a befőtt, de hát nem tudnám megoldani, meg én is anyukámmal családdal élek.


Nem hiszem hogy hosszútávra kéne tervezned már első nap keresni fognak. A legjobb akkor már ha titokban átmész valakihez egy rövidebb ideig. Más meg, hogy én se hiszem hogy megkaptam azt a figyelmet ami jár, na és volt 1-2 próbám de végül is nem értem velük semmit. Egyszer szökni is próbáltam csak öcsém megtalált és mikor gyorsan kiakartam mászni kapun elkapott apukám.


Szóval szomorú de lehet ugyanúgy ezzel se érsz el semmit, de attól még egy próbát megér, csak ne az utcára menj. Jaa illetve ha van valamennyi pénzed elmehetsz valami olcsó szállóba is. Nem tudom hogy 16 éves vagy az probléma lenne e.

2011. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem hagynak felébredni.. Van egy fiam, de már előre rettegek, amikor eljön a kamaszkor, és esetleg ugyanilyen lesz. :)
2011. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Úr Isten,kérdező!Nekem van egy-ma már 19 éves-nagy fiam,de soha nem akart azért világgá menni,mert nem hagytam ébredezni!Remélem ennél nagyobb problémád soha nem lesz az életben.És hidd el,sokan boldogok lennének ilyen körülmények között is.Sajnálom szegény szüleidet.Ha lelépnél,ők valószínűleg halálra aggódnkák magukat,amíg te ezt jó heccnek éled meg.
2011. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
a környezetemben mindenki azt állitja rolam hogy én vagyok a leglázadóbb legzüllöttebb gyerek. hát én konkrétan beleőrülök abba ami itthon van és mindennap meg akarok szökni. de nemtehetem. nemtudom a te szüleid milyenek az enyémek nagyon durván kiakadnának ha lelépnék itthonrol akár csak 1 éjszakára. 17 éves létemre nemengednek ottaludni bnőmnél mert ennyire nembiznak bennem. volt 1-2 hibám az tény de nekik is mivel emberek vagyunk... namind1 nem is ez a lényeg hanem az h bármennyire is kiváncsi vagy meg akarod szerintem ne tedd mert nem lesz jó vége. várj vele. én várok amig 18 leszek... 17l
2011. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!