Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a pit bullom...

Biglui kérdése:

Mit csináljak ha a pit bullom állandóan vonyit és ugat ha elmegyek itthonról? Lakótelepen lakom.

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 22:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Már hallottam olyan állatorvosról, aki elvágja a kedvencek hangszálait.

Na azt nem ajánlom!

2010. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez meg se fordult a fejemben.emberségesebb módszert szeretnék,nem enegem zavar,hanem a szomszédokat.ha itthon vunk semmi baja nincs,játszunk vele és utánna alszik.mozgatva is van mert járunk vele biciklizni meg labdázni.
2010. szept. 10. 22:43
 3/17 anonim ***** válasza:
Pont most olvasok egy könyvet, amiben ezt arra vezetik vissza, hogy nem a gazda a falkavezér. A kutya úgy gondolja neki kell rád vigyáznia, ezért félt téged, mert nem tudja hol vagy. Tehát elvileg meg kéne nevelni, és tudatosítani benn, hogy nem ő a vezér. De lehet hülyeséget mondtam, majd valaki aki ért a kutyákhoz, kijavít!
2010. szept. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ahogy mi neveltük és látjuk is rajta,elméletileg férjem a főnök,mivel más jelét nem adja a dominanciának,de abba lehet igazad,hogy azon aggódik hogy mi lehet velünk,hol lehetünk,mert fél évesen került hozzánk és nem addig nem foglalkoztak vele csak etették itatták stb.
2010. szept. 10. 23:01
 5/17 anonim ***** válasza:
A férjed lehet, de attól még téged tarthat alacsonyabb rendűnek!
2010. szept. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 doboszoli ***** válasza:

Ide kívánkozik:

Öreg székely oktatja a fiát az élet bölcselmeire:

"Fiam a három legfontosabb tudnivaló a boldoguláshoz:

Első: a sör nem ital

Második: az asszony nem ember

Legfontosabb: a medve nem játék!!

Bocs kedves Kérdező, remélem nem sértettelek meg, poénnak veszed.

2010. szept. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

elsősorban több lábmelletti pórázas séta...!(mielőtt elmentek otthonról főleg)

viselkedjetek nyugodt, határozott, következetes falkavezérként! /sok segítség jöhet Jan Fennell és Cesar Millan tollából!/

hazaérkezéskor ignoráljátok a kutyuskát amíg meg nem nyugszik és távozáskor sem kell a felhajtás (ne kapjon ilyenkor semmilyen megerősítést, jutalmat, ételt, játékot stb. a lényeg, hogy nyugodt legyen (akárcsak ti) maximálisan amikor elmentek és amikor megérkeztek

ja és tök mindegy mi volt vele...

neki MOST van szüksége az útmutatásotokra, magabiztos irányításotokra és megfelelő szellemi és fizikai aktivitásra!

2010. szept. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

szerintem lehet hogy egyszerűen csak unatkozik. Van egy kutyajáték, kong a neve, gumiból van, jutalomfalattal lehet feltölteni és órákra leköti a kutyát, míg sikerül neki kiszedni belőle a kaját. Esetleg vehetnétek, és ha elmentek otthonról odaadjátok neki.


doboszoli, szerintem abszolút nem tartozik ide. És igen, sértő.

2010. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem Labradorom van,de a témába vág szóval: lehet,hogy a ragaszkodás miatt van,mert két kutyám közül a labrador menhelyes.Valahogy a menhelyes kutyák ragaszkodóbbak.Ha elmegyek a kert azon pontyán vár haza ahonnan jöhetek,és amerre indultam.Volt nekünk is staffordshire terrierünk,de nincs jó tapasztalatom:( Bocsi a gazditól,szép kutyus csak messziröl:)
2010. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 doboszoli ***** válasza:

Tegnap 14:59

Öööö..Neked miért is sértő?

2010. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!