Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az rossz, hogyha egy kislány...

Az rossz, hogyha egy kislány "apás"?

Figyelt kérdés
Egyik kollégám azt mondta ,hogy a kislányom túl sokat van velem, azt mondja inkább az anyjával kéne többet lennie, mert így nem fog megtanulni nőként viselkedni, azt is mondta ,hogyha túl sokat vagyok vele akkor annyira ragaszkodni fog hozzám ,hogy a férjében is engem az apját fogja keresni.
2011. aug. 23. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Szerintem természetes, hogy egy kislány apás.
2011. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ez majdhogynem természetes a kislányoknál. én is nagyon apás voltam,rendes egészséges felnőtt nő vagyok, nincs apakomplexusom.
2011. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet ,hogy akkor csak hülyiteni akart a kollégám?
2011. aug. 23. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, ez természetes! :)
2011. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szomszéd kislány erre pont jó példa!Ő teljesen apás,látszik is rajta,és az anyukája is mindig mondja.Viszont nála kislányosabb kislányt még nem láttatok!De tényleg,olyan,hogy vízfestékkel rózsaszín csíkot fest a hajába,a testvérétől is mindig elkobozza a rózsaszín cuccokat,körme mindig kifestve,2.-ba megy.
2011. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én is apás vagyok, egyszerűen azért mert vele jobban kijövök és jobban megértjük egymást. anyámmal rengeteget veszekszünk, nem találjuk a közös hangot amúgy nincs apakomplexusom sem más lelki eredetű problémám. a kollégája csak hülyíti


17/L

2011. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én is apás voltam :D de ez kiskorom óta így van :D tesóm (fiú)ő meg anyás volt :D de úgy hallottam hogy ez kb mindenkinél így van/volt :) 18/L
2011. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lányok általában apásak, a fiúk, meg anyásak. Igy tanulják meg "kezelni" a másik nembelieket. Szóval semmi baj nincs ezzel. Meg szerintem egy kislánynak jobban esik, ha az apja dicséri, meg, hogy mondjuk milyen csinos, és mondja ezt "férfiszemmel", mint az anyja "női szemmel".
2011. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Abban viszont igazuk van, hogy valószínűleg hozzád hasonló férjet akar majd. De ezt már Freud is megmondta :)
2011. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!