Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lányra azt mondják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányra azt mondják, olyan mint egy kislány egy Manga rajzfilmből, azzal mit akarnak mondani? Milyen Manga? Jó, rossz vagy milyen? És a Manga és a Hentai nem ugyanaz, ugye?

Figyelt kérdés
Segítsetek, életbevágó! :D :D De tényleg! :D :D Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 26. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Hentai szexuális tartalmú és nem egyenlő a mangával.


Szerintem örülj a bóknak!

2011. jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hmmm. ez egy nagyon nehéz kérdés. azt jelenti, hogy az a lány, hasonlít egy kislányra egy mangából. rengeteg manga van, honnantudjuk hogy milyen mangára gondol :d nézz utánna ha érdekel
2011. jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha azzal jön valaki, hogy "olyan vagy mint egy rajzolt szereplő", akkor az illető nem tart téged komoly partnernek, sokkal inkább gyerekesnek.


ezek a rajzolt világok elvontak a valóságtól, ezért kötődnek a gyerekkorhoz.

2011. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ...hogy a tányérszemű, nyávogós, naív, értetlen, miniszoknyás echi mangahősnőről van szó....vagy a harcos, "mindent egyedül megoldok", katanával hadonászó típusra XD


De tényleg, sokféle manga van...és nem, nem feltétlen egyenlő a hentai-al :D

2011. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A manga nem rajzfilm...

És igen, ebből nem lehet megmondani mire értette...

2011. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Tényleg teljesen járatlan vagyok ebben a témában, azért is tettem fel a kérdést. De mindenkinek köszönöm a választ. Ha van még véleményetek, várom, még mindig aktuális a kérdés :-)
2011. jún. 26. 14:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Na jó itt senki sem valami tájékozott ahogy nézem.

Kezdjük az alapoktól van anime és van manga.

Olyan hogy manga rajzfilm nincs. Mangán alapuló anime esetleg. Mivel a manga hétköznapiasan Japán képregény.

Az anime Japán animációs rajzfilmet takar, a benne levő karakterek sokszínűek így nem tudhatjuk téged éppen miért hívtak így. Milyen szituációban történt? :D

Ha az ember nem tájékozott ebben a témakörben akkor valószínűleg csak a Hentai-t ismeri ami van manga és anime változatban is. A benne szereplő lányok általában a gigantikus mellű mindenre kész bevállalós macák. De előfordul még sok más változat is. Sokan azért szeretik a Hentai-t mert rajzolva van így akármi megtörténhet benne a filmekkel ellentétben. De szerintem ha valakire azt mondják mangás az nem jelent rossz jelzőt.

Remélem segítettem. Üdvözlet

17/L

2011. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
látom, te többet tudsz mint én a manga-ról, szívesen olvastam volna még a válaszod tovább, de ezt is nagyon köszönöm!
2011. jún. 26. 14:25
 9/10 Solarian ***** válasza:
Valószínűleg bók volt, utalhat a nőiesen nagy szemekre(pozitív), szempillákra; jó alakra.
2011. jún. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mennyi animefan *_* Régi a kérdés, látom de akkor is ^^
2015. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!