Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem ő a hibás és...

Tudom, hogy nem ő a hibás és mégis megbántom anyukámat, pedig nekem is rossz. (? )

Figyelt kérdés

Anyukám már kb. 5 éve dolgozik idegenvezetőként. Sokszor elmegy 1-2 hétre a turistáival mindenfelé. Tudom, hogy csak azért, mert kell a pénz, és nem azért mert örömét is leli abban, hogy nincs velünk, de nekem nagyon rossz így.

Nagyon hiányzik. Nem akkor amikor elmegy, hanem igazán akkor amikor itt van, mert tudom hogy megint elmegy, és soha sincs velünk. Nem tehet róla, mi sem, tudom...

Ma is elsírtam magam, és nem mertem elmondani, hogy nem azért, mert leszidott valami kis apróságért, hanem azért mert hiányzik és nincs velünk. De végül elmondtam, és most nagyon bűntudatom van, mert anyukám nagyon szomorú lett, hogy miatta sírok.

Mit tegyek, hogy ne bántsam meg így többször az anyukámat? Tudom, hogy nem kéne neki ezt többször mondani, de akkor is elsírom magam... Csak a barátnőm hallgat meg, de most még vele sincs kedvem beszélni. Anyukámmal semmi nem tudok megbeszélni...SEMMIT...


14/L


2011. aug. 23. 22:39
 1/4 anonim válasza:
Pedig sajnos ezt csak vele tudod megbeszélni.Ez a tapasztalatom.Én ápolónő vagyok és (ugyan most GYES-en vagyok)én is jártam nappal-éjjel ahogy volt a beosztásom.Nagyon megsinylették a gyerekek.Mára talán rendbe jöttek...De ezt a problémát(ami szerintem elég nagy gond)csak anyukáddal illetve közösen a család tudja megoldani.Nagyon nehéz lesz és sok erőre van szükség,hogy viszonylag elfogadható döntésre jussatok.Én ehhez Neked kitartást kivánok.
2011. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Már ez, hogy nem vagyok így egyedül, segített. Köszönöm!
2011. aug. 23. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Keres barátokat és velük beszélges.
2011. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy van egy nagyon jó barátnőm, akinek mindent el tudok mondani. Van ezen kívül 2 ugyanolyan jó barátnőm, akikkel szintúgy tudok beszélgetni. De egyszerűen nincs erőm erről beszélni velük. Nem akarok...
2011. aug. 24. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!