Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon én vagyok a hibás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon én vagyok a hibás vagy eddig csak rossz lányokat fogtam ki? Volt mát hasonló érzésed hogy nem tudtad eldönteni hogy te lehetsz e a hibás vagy rossz lányokat választottál?

Figyelt kérdés

Hűséges típus vagyok soha egy barátnőmet sem csaltam meg és még is a végén mindig én jöttem ki seg.gfejként a dologból!

Nem értem miért,pedig rendes voltam a barátnőimmel,nem csaltam meg őket,nem beszéltem úgy velük mint egy kutyával,ha úgy beszéltem annak oka is volt,de a végén mindig én lettem be állítva hibásnak.

Sokat gondolkodtam hogy vajon bennem lehet a hiba,vagy még fiatal voltam,vagy pedig tényleg nem hozzám illő lányokat sikerült kifognom.

Nem mondom hogy tökéletes vagyok,mert mindenkinek vannak hibái,az egyiknek az volt a baja hogy túl sok szabad idő kellett neki hogy engedjem levegőhöz jutni,a másikkal nem foglalkoztam eleget akkor az volt a gond.

Eddig csak hosszú kapcsolataim voltak,egy 2 egy 3 éves és egy 4 éves.Úgy gondolom annyira nem lehetek sz@r ember,de már magam sem tudom hogy bennem lehetett a hiba vagy bennük?!

Volt már hasonló érzése valakinek?


2011. júl. 9. 13:47
 1/8 A kérdező kommentje:
A kérdés nőkhöz is szól természetesen hogy ők voltak e már így férfival?
2011. júl. 9. 13:48
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nem vagyunk egyformák, valakinek több szabadság kell, valaki meg együtt lenne veled szinte mindig. Ezt érezni kell, ha mégsem sokat beszélgetni. Odafigyelni, mit szeretne, persze úgy,hogy kb meglegyen az 50-50% amit te meg amit ő szeretne. Előfordulhat az is, hogy utána jönnek rá az emberek, mit is hagytak hátra. Ezzel csak az a gond, ahogy telik az idő, hajlamosak vagyunk csak a jó dolgokra emlékezni, és azt mondani, az jobb volt, vagy nem is volt olyan rossz. Más volt. Más volt a probléma. a lényeg, hogy mindkét embernek oda kell figyelni a másikra, és úgy csinálni, hogy mindkettőnek jó legyen, és kommunikálni.
2011. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha a 25 év alatti vagy akkor ez normál. Kapcsolatok jönnek mennek, ismerkedtek, tanultok, buktok. majd rájöttök szép lassan kb a 30 éves korotokra legalább hogy mit is akartok (ez a lányokra is vonatkozik) és hogy is kell párkapcsolatban élni.

ha 30 éves elmúltál már akkor valószínü benned van hiba. de hiba-e ez. nem az számít mennyire vagy rendes hanem az hogy egy lányban feltudod-e kelteni a családalapítás utáni vágyat. hogy egy lány azt látja-e benned, hogy te vagy az akivel családot akar akivel le akarja élni az éltetét.

ha 30 éves elmúltál erösen gondolkodj el hogy mik voltak a hibák, próbálj középutat találni, megérteni a nöket.


ha 25 alatt vagy, majd kiforr egy kapcsolat. a lányok is elkezdenek 25 éves koruk körül komoly kapcsolat után nézni és te is jobban fogod érteni öket.

2011. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

14:01


28 éves vagyok!

2011. júl. 9. 14:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Fiatalabb barátnőid voltak vagy tőled idősebbek?
2011. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egy két évvel voltak fiatalabbak nálam!

Nem volt nagy különbség!

Tehát nem volt ilyen 6-7 köztünk!

2011. júl. 9. 14:24
 7/8 napietus ***** válasza:

szerintem az a gond, hogy az előző kapcsolatod tapasztalatait egy az egyben igyekszel a következőre átvinni (pl. ez a szabadság-rátelepedés dolog), pedig ő már egy másik ember, máshogy kell hozzá viszonyulni. az segíthet, ha nem ugrasz rögtön bele egy komoly kapcsolatba, ha megismersz egy Neked szimpatikus lányt, hanem előbb igyekszel közelebbről megismerni, és végiggondolod, kb. mik a Te igényeid egy kapcsolatban, mik az övéi, és összehozható-e a kettő. ha igen, megpróbálod, de azt akkor annak tudatában tedd, hogy elfogadod őt olyannak, amilyen. ha nem, akkor kár egymás idejét és energiáját pazarolni, mert egyikből sem áll rendelkezésre korlátlan készlet senkinek.


"ha úgy beszéltem annak oka is volt" ezt emg épeszű nő nem fogja tűrni (hülyével meg ne járjál). ha bajod van, mondd el normálisan, ha nem tudtok egyezni, köszönj el szépen. nincs értelme bunkózni.

2011. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan miben hibáztattak?
2011. júl. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!