Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg az alapján választ...

Tényleg az alapján választ párt az ember magának, hogy milyen utódokat szeretne?

Figyelt kérdés
Ma hallottam, hogy ez ilyen tudatalatti dolog. Szóval nekem a sötét hajú pasik tetszenek, akkor ez azért van mert sötét hajú gyereket akarok? :D
2011. aug. 23. 22:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én barna hajú, zöld szemű kisfiúról álmodom, a barna pasik az eseteim, mégis egy szőkével (világosbarna, hogy politikailag korrekt legyek) élek:)
2011. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a fekete hajú, kék szemű pasik tetszettek lánykoromban. Mindig is egy szőke, kék szemű kislányt szerettem volna. Férjhez mentem egy fekete, barna szemű pasihoz és lett egy barna hajú, barna szemű gyönyörű lányom ;)
2011. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
én kék szemű, szőke kislányt szeretnék, vagy kék szemű barna hajú kisfiút :D pasik közül a zsánerem a barna bőr, barna haj, barna szem... jómagam meg barna hajú zöld szemű vagyok.. tehát kérdésedre válaszolva én nem ez alapján választok párt :D
2011. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

:))


Én sötét hajú pasihoz mentem feleségül, és én is fekete hajú vagyok. Kitalálod milyen a kislányunk haja? Naná, hogy szőke! Először nagyon meglepődtünk ezen, de a nagypapa szőke volt, és a férjem öccse is, gyerekkorukban :)

2011. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem van benne valami. Pl. nekem a jó kiállású,barna hajú,kék szemű férfiak tetszenek. Hasonló gyereket szeretnék...

De szerintem a cikk nem pont így érette hanem hogy ne legyen semilyen genetikai betegsége mert gondolom nem szeretnél hibás gyereket.

2011. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
egyszerűen nem értem, aki a szemszínt nézi és az alapján választ..szörnyű..sztem van más nagyobb mérvadó dolog, amit nézni kell, minthogy a szemszínt..
2011. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Senki nem írta, hogy a szemszínt nézi. De még azt sem, hogy szigorúan a hajszín alapján dönt, úgyhogy felesleges a trollkodás.
2011. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem helytállóbb az, hogy a párunkkal azonos nemű szülő a minta tudat alatt. A férjemmel 5 éve vagyunk együtt, nemrég közös ügy miatt elég sok időt töltött apámmal. Döbbenten mondta, hogy mennyire hasonlítanak egymásra, ami a személyiséget illeti. Ugyanazokban bakiznak, ugyanazok az erősségeik és a gyengeségeik is. Amíg el nem kezdte ezeket tételesen felsorolni, hülyeségnek tartottam, de utána én is csak döbbenten néztem magam elé.
2011. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
kiskoromban főleg a sötét hajú,szemű fiúk tetszettek,aztán férjez mentem egy szőkésbarna kék szemű férfihez,és egy gyönyörű,vörösesbarna,kék szemű kisfiunk van
2011. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ez úgy helyes, hogy a tudatalattink azt érzékeli erősebben a tudatnál, akivel jó eséllyel egészséges utódaink lehetnek. Például vonzódhatsz olyan pasihoz fizikailag, akivel amúgy eszedbe sem jutna kezdeni, mert a társadalmi elvárások, blabla. De ettől még lehetne sok szép és egészséges utódotok. Bizony az evolúciós késztetés néha erősebb, mint a társadalom által ránk kényszerített szabályrendszer.
2011. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!