Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetetlen párt találni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen párt találni, ha az ember nem jár se descoba, se edzésre/szakkörre?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, amúgy sokat vagyok kint, bicajozok,sétálok, dehát olyankör nem jönnek oda pasik... :) A buszon se, a koleszban sem... Komolyan csak discóban szeretnek az emberek ismerkedni?! (Ezt mondjuk nem értem, mert ott olyan hangos a zene, hogy nem lehet beszélgetni.)
2011. febr. 20. 10:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Lehet párt találni máshogy is,hidd el. Egyetemre járok és nem szeretem a dicsokat, semmilyen szakkörre sem járok, csak aerobickozni,de ott meg csak csajok vannak,és mégis megtaláltam a párom a suliban!:)

Ne aggódj!

19/L

2011. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én sem járok egyik helyre sem, jó egyetemre sem, de van barátom, és nem éppen a csinos kategóriába tartozom.

A lényeg hogy légy nyitott!

2011. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
deszkó!:D egy vonzó külsőre is szükséged lesz ahhoz, hogy találj magadnak valakit.. nem kell elmenni a diszkóig, elég a sarkiboltba.
2011. febr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Menj oda kérdezz meg valamit, és már tettél egy lépést. Itt nem arról van szó, hogy szedd fel a pasit, egyszerűen növeld meg az esélyeid, hozd olyan helyzetbe magatokat hogy javuljon a százalék hogy lesz valami. Én félénk természetű srác vagyok, és nem egy csaj tepert utánam olyan acélosan hogy szerepzavarba kerültem :D Akkoriban hálás voltam érte, de Te mégse tedd ezt! Csak húzd el a mézes madzagot :D
2011. febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"Ezt mondjuk nem értem, mert ott olyan hangos a zene, hogy nem lehet beszélgetni."


Fogsz majd vele eleget beszélgetni hátralevő életedben :):) csak hülyéskedek persze :) de tod a szórakozóhelyek erre valók, míg az egyetem, park, busz nem :) persze megvan az esélye, hogy odamegy hozzád egy srác, de lehet, hogy várhatod a sült galambot évekig. Szal ha a szórakozóhelyeket mindenáron mellőzni akarod, neked is aktivizálnod kell magad ;)

2011. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

deskó :D:D fel se tűnt :))


hát külsőre olyat átlagos vagyok, hogy is mondjam, kb pont úgy nézek ki, mint a többi lány a suliban :D


nem vagyok az az ismerkedős típus, mármint olyan szempontból, hogy én nem szoktam kezdeményezni senkinél (nemcsak "pasizásra" gondolok), de ha valaki odajön, azzal beszélgetek, barátkozok

2011. febr. 20. 11:05
 7/21 anonim ***** válasza:

"nem vagyok az az ismerkedős típus, mármint olyan szempontból, hogy én nem szoktam kezdeményezni senkinél (nemcsak "pasizásra" gondolok), de ha valaki odajön, azzal beszélgetek, barátkozok"


ez a taktika bejönne... a discoban... XD

2011. febr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

lehet, csak nehezebb. de nem azért mert nem jársz olyan helyekre, hanem azért mert más karakter vagy. gondolj csak bele. nyilván azért nem jársz diszkóba és efféle szórakozóhelyekre mert neked nem az jelenti a kikapcsolódást a szórakozást, hanem mondjuk a sétálás, bicajozás stb... ha találkoznál a diszkóban egy sráccal akinél rutin a hétvégi bulizás, valószínű nem szereti azt amit te, így hiába találkozol vele, nincs jövője a dolognak mert különbözőek vagytok. legalábbis én így gondolom.

én sem szeretek diszkóba járni, nem szeretem a hangos zenét, a füstöt, a nagy tömeget, de leginkább bizonyos embertípusokat akik ott fellelhetők. és akkor az igénytelenségről nem is beszélve, persze tisztelet a kivételnek. inkább járnék moziba, túrázni, várost nézni, sétálni, színházba, vacsora barátokkal- ill. kettesben. de mivel egyenlőre nem sikerült még megtalálni a megfelelő lányt, így ez azért lecsökken a szokásos rutinra, iskola (főiskola), edzés, buszozás, hébe-hóba valami program a haverokkal. így nyilván nehezebb párt találni, de így szűröm a nem hozzám való embereket. mit kezdenék egy minden hétvégén bulizós lánnyal aki cigizik-iszik?

legyél nyitott. érezd jól magad a bőrödben, mert ha nagyon görcsölsz a témán akkor látszani fog rajtad, hogy nincs minden rendben és az nem jó. idővel jönni fog majd egy srác aki hozzád illik.

23f

2011. febr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

a discóval az a baj, hogy

1-nincsenek discós ruháim, és nem is szeretnék olyat felvenni, ilyen rendes ruhában meg idiótán érezném ott magam

2-nincs kivel menjek, mert a barátaim is utálják a discót

3-utálom a disco zenét,és ezért nem is tudok rá emiatt táncolni,ráadásul túl hangos is nekem

2011. febr. 20. 11:11
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem csak discóban lehet szórakozni, ismerkedni. Én életemben nem voltam discóban. Koncertek, rockklub, kávézó, kocsma, buli, ami nem kimondott disco? - ülj be a csoporttársaiddal órák között, órák után. Ne fintorogj ezektől a helyektől, utcán senki nem fog odamenni hozzád, vagy ha igen, abban nem szokott köszönet lenni. De ha beültök az egyetemi kávézóba, bármikor megtörténhet, hogy odaül a havernak a haverja, és láss csodát.
2011. febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!